Sayfa 465/605 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 4834 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. düşen tirendi kırmışken hızla 45 üstüne çıkıp orayı desdek yapması lazım

yoksa buralarda sürtmeye devam eder..

sürtmek bunun işi o işi iyi yapıyor..

Dolar bazlı aylık grafik... Ne hayaller ne hayaller...

3. 70 Sent mi hedef

4.  Alıntı Originally Posted by Deva Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kanal istanbul kim çimbeton kim.Akçansa ile bu kıytırık şirketin adını nasıl bir arada anarsınız.Beş para etmez ,kar etmeyen sadece adi speklerin cirit attığı ve patronlaında buna çanak tuttuğu muhtemelen üst düzey yöneticikerin Türkiye de kumarhane yasak olması nedeniyle bu hisse üzerinde kendiilerinin kumar hırsını törpülemesine yarayan bir kumar kağıdı olduğunu düşünüyorum,
    Aksi taktirde 20 yıldır inşaat sektörünün bu kadar büyümesinden nemalanır ve büyürdü ,hala emekliyor.
    Bir anda kendimi kumarbaz hissettim. Akçansa ile falan karşılaştırdığımız yok zaten. Akçansa un yapar Çimbeton da ununu alır helva yapar. Mobil santralleri var ihtiyaç halinde her yere kaydırabilirler. İzmir-İstanbul otoyolu bitince Balıkesir i kapatmışlar mesela.

ben zaten yürüdüğünü görsem yeter.

5. Aman çok gittin düzeltme yap
    Cepteki 1 kuş daldaki 5 kuştan iyidir. Benim tavsiyemle alma,satma,tutma ; herzaman kendi kararını kendin ver.

Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    70 Sent mi hedef
    6 sene önceki hayalimiz 60 tı... 6 ya düştük...

şimdiki hayalimiz 70 olmuş çok mu?

7.  Alıntı Originally Posted by MUALLİM Yazıyı Oku
    6 sene önceki hayalimiz 60 tı... 6 ya düştük...

şimdiki hayalimiz 70 olmuş çok mu?
    Yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsiniz bence çok değil. Tam ayarında grafik. Ben sabredemedim zamanında (5) yıl önce ayrılmıştım. Sözde başka hissede kar yazıp buraya geçecektik. Ama maalesef hiç kar yazamadığımız gibi zarar yazdık geçtiğimiz hisselerde.

8. AFYON tavan ASLAN tavan...CMBTN???
    Cepteki 1 kuş daldaki 5 kuştan iyidir. Benim tavsiyemle alma,satma,tutma ; herzaman kendi kararını kendin ver.

Sayfa 465/605 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •