Sayfa 5/605 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 4834 madde; 33 - 40 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by BAWER Yazıyı Oku
    Bunları inceleyecek bir teşkilat yok mu bu ülkede, her sene zarar gösteriyorlar utanmadan.
    Seansdan sonramı geldi 3800 zarar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

2. T

Y.T.D değildir.

3. Seanstan sonra geldi 19:18 de

Sent from my Discovery using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    T

34.50 olur yine maalesef

Y.T.D değildir.

5. Yanliz degilsiniz arkadaslar,yabancilarin sahip oldugu ve yonettigi sirket bu ulkeye vergi ve bu vatan evlatlarina para verirmi saniyirsunuz,bende arastirmadan cment e girdim,sonuc ayni,arastirin bir netten,adamlar ortulu mal transferiye sirketi zarara ugratiyor,(kanitlanmis) ,danismanlik adi altinda parayi diger sirketlerine aktariyormus(genel yonetim giderleri altinda), Ben bu gavurlarin yaptigina degilde,bu hirsizligi yapmalarina goz yumanlarin .....! Yazin devlet dairekerine vs.. bende yazacagim,birsey olacagindan degil,sirf icim rahatlasin diye

6. fonda süresi dolan parayı bulamadım bilançoda naptılar ezdiler mi paraları?

7. Hadi çimbetonu anlıyorum. Çimentaşa bakmalı asıl. Bütün kar konsolide ile 4,6 milyona düşmüş.
    Koca bir yalan. Bence seans içinde kalkıp yanlış oldu düzeltme gelirse şaşmam. Çimentaş için konuşuyorum.

8. arkadaşlar gelen sonuç beklentilere uygun neden diyeceksiniz ?

cmbtn ve cment aynı kafayla yönetiliyor bu tür yabancı sahipli şirketler parayı bir şekilde yurt dışına aktarması gerekir...

hesap uzmanı olarak şunu diyebilirim bu şirkette genel yönetim giderleri altında para vergisiz kılçıksız şekilde bilançodaki kar eritiliyor...Çünkü çimento malboro sigarası gibidir antalyadada 12 istanbuldada 12 fiyat değişmez sadece ters yerlerde ulaşım maliyeti eklenir çıakrılır... Yani hepsinin sattığı çimento çimsanında akcansanında veya nuh çimentonunda aynıdır %10 aşağı %10 yukarı oynar...Ana şirket çimentaşın genel yönetim giderleri rakamı korkunç boyutta 100,000,000 tl genel yönetim gideri yazmış bilançoya...250,000,000 lira kar açıklayan cirosu 1 milyar tl üzerinde olan cimsanın bile 80,000,000 genel yönetim gideri var...Aradaki hesabı siz yapın...

Sayfa 5/605 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •