Sayfa 535/605 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585 ... SonSon
Arama sonucu : 4834 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Niye 300-500 yazınca önü açılmıyorda

50-40-30 yazınca önü açılıyor

Yıllarca sessiz kalındıda bi faydasımı oldu

2. Hesabı büyük olanın oyunu da büyük olur.no panic

3.  Alıntı Originally Posted by gardiyan Yazıyı Oku
    fiyat vererek sepeğin işini kolaylaştırıyorsunuz verdiğiniz her fiyat onun önünü açıyor senin benim söylemlerimizle olmuyor. hisse senedi piyasası uzun vadeli yatırım gerektirir. bununda zamanı gelir inşallah biraz daha sabırlı olalım yatırım tavsiyesi değildir.
    Kısa vade 1-2 hafta diyorlar
    Orta vade 4-5 ay diyorlar
    Uzun vade 1 yıl diyorlar..
    10 yıldır buradayım.
    Benim gibi 10 yıllıklar burada.
    15 yıllıkları biliyorum.
    Götüren adam götürür. Sendeki bendeki 3-5 e bakmaz.
    2 tl den 80 tl ye giden kağıtları, bu kâğıtlarda zamanında 100 bin lot taşıyanların şuan nasıl para kazandıklarını görünce artik diyorum ki.
    Götürecek adam sendeki bendeki malin pesind3 degil.
    Umrunda bile değil. Yukari çekiyor mali veriyorsun o mali benden alıyor başkasına satıyor.

4. sayın gardiyan sizde fiat veriyorsunuz ya.. direnç diye ha üstte de veriyom dirençleri diyeceksiniz şuan borsa düşüşte olduğu için sinirden insan söyleniyor..sonra spek bize mi bakacak haa tahtacı gurup okuyorlarmıdır bilemem ama onlar seni benim fiatlarına bakar mı.. kendileri yazıp çiziyor.. 56 lardan bir müddet vermedilerde alamadım.. sonra saldı istediği fiatlara veriyorlar nasıl sabırlı olacaksınız bayram öncesi 86 deli gibi alıyordu bugün 54 lira geldi sinirlenme tamamen yazıp çiziyorlar bi anda kaç lotla tavan yaptı.. sahipsiz hisse patron sahip çıksa zaten bu sermaye ile komik duruma düştüklerini görmüyorlar mı hep aynı şeyleri söylüyoruz zarar zarar elbet bunun da zamanı gelecek onun için burdayız.. amacım kötü niyet değil biz küçük yatırımcıyız zaten amacım kimseyi yanlış yönlendirmek değil herkezin kendi kararı klasik olacak yatırım tavsiyesi değildir....AYNEN KATILIYORUM SİZE DEVRİKİKİ DOĞRU DİYORSUNUZ ..bende 2009 beri takipteyim 2013 ara verdim geri geldik bakalım kısmet....

5. 10 sene önce bu fiyatlarda dolaşıyor olsaydın heyecan duyardık, Şimdi bu fiyatlar hem dolar bazlı hemde valörden artık pul parası gibi... Hele ki diğer kağıtların performansını görünce...

6. niye halka açıldınki

sadece çimentaşa çalışıyorsun

84.868.xxx ciro yapmış

83.520.xxx maliyeti var

üstüne birde dünya kadar borç yapmışsın

emme basma tulumbayı kurmuşsunuz

sonuç 8 mly küsür zarar.

7. ilişkili taraflardan sağlanan danışmanlık ve istişare gideri

neyi istişarre ettiniz he..

bana sorsaydınız bedeva istişare ederdim sizinle

hala beton işini öğrenemedinizde fikirmi alırsınız bağlı ortaklardan

ayıp ayıp