Sayfa 545/605 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. %5 'i geçirmezse onun için başka grup var.orada diledikleri gibi götürürler.

Ama keşke kottan çıksa.betonda rahatlar borsada.

2. offf ekrana bakmamak lazım.. sinir bozucu 104 veriyor taban 101 mi yapmasa bari .pazartesi 9x ler of be beton ömürümüzü yedin.. yap bi tavan yüzümüzü güldür verecem portvöyün 3 de . birini daha haydi...düşürse cepahe lazım ama 9x de almaya başlarım...

3. tabanıda yedi 101. ..3 tavana birini geri aldı .. niye devre kesmedi anlamadım...pazartesi hayırlısı bir tavanı geri mi alır verir mi, bakacaz.....

4. Red face

yeni katogorimiz hayırlı olsun ana pazar cmentle ayrıldık oda alt pazara geçmiş arkadaşlar çok yazmışım ben burayı fikir alışverişi olarak görüyorum bazı arkadaşlar işte spek adamısın milleti yanıltıyorsun gibi şeyler yazıyor ha pekte fazla yazmak insanları sıkar ama inanın bence özgürce fikrini yazmalı zaten spk yatırımcıyı yanıltan maniplasyon yapanlara ağır cezalar getiriyor iyide yapıyorlar bence belki arkadaşlar kızıyordur bana ama artık az yazmaya çalışacam ama insan duramıyor sinirden.. şimdi bu pazartesi bi taban daha yapar mı sonrada taban yapar gibi yapıp tavan yaparmı ne dersiniz.. ya hakikaten bu kadar oynaklık olmaz şimdi nasıl alsın yatırımcı ben 10 yıldır takipteyim bilemiyom 9x alacam diyom.. bekle diyo bi tarafım mazallah 8x olurmu.. yada 1xx olurmu karar verdim ekrandan uzak duracam trade yapmak çok zor dediğim gibi masa her zaman kazanır...

Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    yeni katogorimiz hayırlı olsun ana pazar cmentle ayrıldık oda alt pazara geçmiş arkadaşlar çok yazmışım ben burayı fikir alışverişi olarak görüyorum bazı arkadaşlar işte spek adamısın milleti yanıltıyorsun gibi şeyler yazıyor ha pekte fazla yazmak insanları sıkar ama inanın bence özgürce fikrini yazmalı zaten spk yatırımcıyı yanıltan maniplasyon yapanlara ağır cezalar getiriyor iyide yapıyorlar bence belki arkadaşlar kızıyordur bana ama artık az yazmaya çalışacam ama insan duramıyor sinirden.. şimdi bu pazartesi bi taban daha yapar mı sonrada taban yapar gibi yapıp tavan yaparmı ne dersiniz.. ya hakikaten bu kadar oynaklık olmaz şimdi nasıl alsın yatırımcı ben 10 yıldır takipteyim bilemiyom 9x alacam diyom.. bekle diyo bi tarafım mazallah 8x olurmu.. yada 1xx olurmu karar verdim ekrandan uzak duracam trade yapmak çok zor dediğim gibi masa her zaman kazanır...
    Okuduğunu anlıyor musun arkadalım6.cment daha alt pazara geçmedi,bu da üst pazara uçmadı daha...süre verildi cments a...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Post

[QUOTE=batık;4776728]Okuduğunu anlıyor musun arkadalım6.cment daha alt pazara geçmedi,bu da üst pazara uçmadı daha...süre verildi cments a..
    -
    -yıldız pazarrrrr.jpg
    sayın batık okuduğumu allaha şükür anlıyorum uçma kaçma yok allaha şükür araştırıyorum okuyorum öğreniyorum işte spk yazdığı liste orada tarih var 1 ekim de hisse net şimdiden geçmiş bende o yüzden hayırlı olsun dedim yani 10 gün sonra çmbtn ana pazarda ....cment alt pazarda.... spk listesine bakın ve anlayın.. o süre de yazdım cment sayfasına girip okuyabilirsiniz diyorki spk halka açıklık oranını en az yılbaşına kadar 01 OCAK 2021 KADAR EN AZ %5 ORANINA GETİRİNİZ CMET AÇIKLIK ORANI 1.94 NOT SAYIN BATIK BEN TAHTAYI GÖREMİYORUM SİZ YARDIMCI OLUYORSUNUZ TEŞEKKÜR EDERİM

1 ocak ayına kadar süre verildi diye biliyorum...cmets için...değil mi yani

Ha bizim deve desen madem pazar değiştirecek, niye düşüyor..gözaltı veya yip e düşmesinde hangi pazarda olursa,olsun, deve oğlu deve hisse...

Sayfa 545/605 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •