Sayfa 576/605 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Neler oluyor bu çmbtn a sermaye mı arttıracak yoksa..Ya da aynı durumdaki Konya bfren vs. Bakıp bunu da mı oraya çekecekler.sermayesi Konya dan düşük hıcbır eksiği yok.. Hareketı geç farkettik.
    Sen kartonda yazarken bu başlamıştı harekete )
    Hatta sırf senin yazılarından etkilenerek sattım kartonları, iyikide satmışım) Sağ ol varol

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Sen kartonda yazarken bu başlamıştı harekete )
    Hatta sırf senin yazılarından etkilenerek sattım kartonları, iyikide satmışım) Sağ ol varol

Sende sağol dostum. Açıkçası ben cmbtn da risk aldım bugun mallandım. Kartn, Konya yı götürenler burada pozisyon almış gıbı.. Bır aksilik olmazsa bunuda onlara yaklaştırmak isteyebilirler.. 170 de iken almaktan korktuğumuz malı buradan aldık.. İnşallah pişman olmayız. Ama hareket çok güçlü duruyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sende sağol dostum. Açıkçası ben cmbtn da risk aldım bugun mallandım. Kartn, Konya yı götürenler burada pozisyon almış gıbı.. Bır aksilik olmazsa bunuda onlara yaklaştırmak isteyebilirler.. 170 de iken almaktan korktuğumuz malı buradan aldık.. İnşallah pişman olmayız. Ama hareket çok güçlü duruyor..
    Hayırlı olsun aslında ben bunu 110 larda alacaktım da ardyz ve armada da pozisyonum vardı gecemedim... sonra karton derken bizde çok erken binemedik trene ama olsun nasip de ne varsa onu yeriz ... saygılar

4. 2021 CMBTN yılı olsun diyelim.. sağlıcakla kalın..

5. saglıklı ve mutlu yeni bir yıl dilerim.
    çok şükür uzun yılların acısı çıktı. dibi bulmanın zor olduğu gibi tepeyi kestirmek te zordur.
    bekleyen eski yatırımcıların hepsine bol kazançlar dilerim.
    yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : Ufuk35; 01-01-2021 saat: 16:54.

6.  Alıntı Originally Posted by Apple Yazıyı Oku
    12 yıldır bekleyen biri olarak benim gibi bekleyen sayın drUfuk vardı 5 yıl önce kendisiyle özelden konuşmuştum acaba hala burdamı kendisi.
    ebuseyiddi sanırım..tebrik ederim. bol kazançlar dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    saglıklı ve mutlu yeni bir yıl dilerim.
    çok şükür uzun yılların acısı çıktı. dibi bulmanın zor olduğu gibi tepeyi kestirmek te zordur.
    bekleyen eski yatırımcıların hepsine bol kazançlar dilerim.
    yatırım tavsiyesi değildir
    bende 11 yıldır takip edip zararına çıkıp.. sonradan 3 yıldır fortvöyüme eklediğim betondan zararları yeni çıkardık.. geri çekilmelerde kademeli alış yaparım.. kalanlara bol kazançlar dilerim... yeni yılınız kutlu olsun...

8. ...!!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 576/605 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •