Sayfa 583/605 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. yapmayın sayın devrikki 491 senetten hiç mi alacagınız kagıt yok ha bunun gibi adrenalini yüksek kagıt zor bi tavan bi taban yapıyordu şimdi hep tavan bide alarko var bildiğim takip ettigim buna benziyor bi ara marşall vardı geçecez dedik geçtik şimdi burada hisse yazmak sıkıntılı spk yasakladı zaten

2. Bakalım halay gelecekmi.. ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bakalım halay gelecekmi.. ..
    Yoksa.... ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bakalım halay gelecekmi.. ..
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yoksa.... ..

O iş bende

...

5. vay bea.. yarısını kaptırdık ya.. diğer yarısıyla devam..

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    vay bea.. yarısını kaptırdık ya.. diğer yarısıyla devam..
    Üstad bence bu Konya yı gözüne kestirmiş ..

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Üstad bence bu Konya yı gözüne kestirmiş ..
    güzel gitti, güzel de kazandırıyor namızsız.. normalde 520 lerde verektim yarısını, azcık erken vermiş oldum (konyaya aktardım).. diğer yarısını ellemem artık, ne zaman konya olur o zaman bakarım.. sıfır maliyet zaten..

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    güzel gitti, güzel de kazandırıyor namızsız.. normalde 520 lerde verektim yarısını, azcık erken vermiş oldum (konyaya aktardım).. diğer yarısını ellemem artık, ne zaman konya olur o zaman bakarım.. sıfır maliyet zaten..
    Bende 420 ortalama ile verdiklerimı 408 den gerı koydum yerine. artık maliyetin altına gelmedikçe stoplamadan tutmayı düşünüyorum. Bır bakmışsın haftaya 1000 tl kapısına dayanmışız.. Hayırlısı..

Sayfa 583/605 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •