Sayfa 591/605 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    ben bu senaryoyu dünden hatırlıyorum son dakika da gene tabandı 363 ..alamadım kime veriyor bu lotları 369 kapatmış alamadım diye üzülmüştüm yarın 18 de 332 den alıcıyım spek amca ama çok cepahe harcatıyon valla 380 lerde çok aldık yazık oldu yarın kısıtlı kullanacam cephaneyi.. kanmayacam sana ....biliyorum bu betonun ben dibinde dibi var. gerçi 600 olsa ne olacaktı spek kime satacak o kadar malı ne yapacaktı... kimse kalmadıydı...nereden para kazanacak.. şirketten tık yok bilanço ne kadar zarar yazacak bakalım ..onu bekliyor amcam 2xx lerde bende bekliyor olacam deni kardeş aman arkadaşlar bu bir yatırım tavsiyesi değildir biliyorsunuz yarın tavan öbür gün tavanda yapabilir bunlar benim düşencelerim .. herkezin fikri kendine para sizin paranız . HA BİRDE BÜRÜTTEN ÇIKACAGI GÜNLER ÇOK ÖNEMLİ BENCE GÜNLÜKÇÜLER DOLARSA DEDİĞİM OLUR ..ŞAYET BEN ONLARI SOKMAM DİYORSA BÜRÜTTEN ÇOK KUVVETLİ ÇIKACAKTIR...YTD.. İYİ AKŞAMLAR...
    26 ocakta yazdığım paylaşım dediğim gibi bu spek efendi baskılıyor kagıdı bilanço zarar yazacak acaba ne kadar.... paylaştıgım yazıdan kopyala yapıştırla bitiriyorum hepimiz için hayırlısı olsun .................................................. .......şirketten tık yok bilanço ne kadar zarar yazacak bakalım ..onu bekliyor amcam 2xx lerde bende bekliyor olacam seni kardeş aman arkadaşlar bu bir yatırım tavsiyesi değildir

2. Bilanço

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. belliydi kokuyu almış spek 17.630 milyon zarar bunu herkez bekliyordu rahatladı sonunda.. oh be.. bakalım yarın tavan yapacak... mı brüt satışlar 252.352 milyon .. yönetim giderine bakın allahtan korkunuz yok mu.. sizin 18.872 milyon yazıklar olsun
    Son düzenleme : siyahbrl; 17-02-2021 saat: 19:58.

4. Valla herkes bir yol tutturmuş yalandan zarar göster, ne hesap soran var ne denetleyen...yazık.. insanlarda parasını yatırm yapmış bekliyor

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. DÖNEM KARI (ZARARI)
    -11.527.916

bu kağıt ne zaman kar açıklayacak,ne demektir bu

6.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Valla herkes bir yol tutturmuş yalandan zarar göster, ne hesap soran var ne denetleyen...yazık.. insanlarda parasını yatırm yapmış bekliyor

Brüt ve tek fiyat tedbirleri var ya hocam...ne gerek var şirketleri denetlemeye....hatta bugün bedelli açıklayan bir şirket yönetim kuruluyla kararı iptal etmiş...borsamiza bakın panayır gibi
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

7.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Brüt ve tek fiyat tedbirleri var ya hocam...ne gerek var şirketleri denetlemeye....hatta bugün bedelli açıklayan bir şirket yönetim kuruluyla kararı iptal etmiş...borsamiza bakın panayır gibi
    Aynen öyle yazık... sokakta 3 kuruş kazanıp evine ekmek götürmek isteyenlere göz açtırmıyor bu sistem ama....

8.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Hangi şirket bedelli kararından vazgeçmiş bilgi verirmisin

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 591/605 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •