Sayfa 6/605 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 41 - 48 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Genel yönetim gideri ile kuşa çeviriyorlar bilançoları.

Patron şirketi olacaksın. Yönetim kurulu başkanı olacaksın.

Maaşını astronomik rakam olarak belirleyrceksin.

Bütün gideri bı şekilde şişirmek ne güzrl olurdu.

2. tahtayı yapamayan spek türevleri !!!
    fırsatçılık yapıp tahtayı basarken kaptırdığınız bu malları , bundan sonra daha şiddetli kafanıza çakıcam.hadi bakalım yel değirmenlerine savaş açtım.gücünüzü bir görelim bakalım .
    şirketi yönetemeyenlere de bir çift sözüm olacak.zamanı gelince...

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3. Çimentaştan çimento al % 5 karla sat onunda genel yönetim giderleri adı altında ana hissedara aktar..Ana hissedara danışmanlık giderleri adı altında neyi danışıyorlarsa şirketi zarar ettirenlere 5.5 milyon lira gibi bir para aktar sonra maliyetine satış yaptığın için soruşturma ye soruşturmanın sonunu bildiğin için 3 milyon lira da oraya ayır, al sana zarar...işte bunlar hep demokrasi adamlar demokratik haklarını kullanıyorlar itirazı olan varmı...sizin demokrasi dediğinize biz burda faşizim diyoruz...

4. ne kadar faydası olacak bilmiyorum ama spk ya bimer cimer e yurtdışına çıkarttıkları paralar (yönetim giderleri,danışmanlık hizmeti) ve rekabet kurulunun bir türlü bitmek bilmeyen sorusturması hakkında bilgiler yer alan dilekçeleri kendi çapımızda yazıp göndersek ben kendi adıma gönderiyorum

5. Adamlar bildiğini okuyor 1.5 sene önce inceleme başlatıldı değişen bir şey yok sistem kof boşa yormayalım kendimizi

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

6. S.a. Akidesler, cumleten hayirli ve mutlu hafta sonlari...

7. Fondaki parayı bulan yada gören var mı?

Bilançoda bu görünüyormu?

8.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Fondaki parayı bulan yada gören var mı?

Bilançoda bu görünüyormu?
    Onu da bunlar hiç ederler bir yolunu bulup. Bizim azıcık vergi borcu olsa hemen tepemize cokerler.

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

Sayfa 6/605 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •