Sayfa 62/605 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 4838 madde; 489 - 496 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bu üç kardeşlerden 4 yıldır taban hareketini tamamladığını en çok gizleyen de çimbetondur..
    o yüzden günlük ve haftalıkda bişey belli etmez bunlar, aldatabilir..
    beklenen çubukların nerden başlayacağına patron karar verecek..

kolay bir gösterge; aylık macd ı takip edin..sıfır üstüne attığında ne olacak bakalım..
    başka bişeyle kafa bulandırmaya gerek yok..
    sayın karaduman,
    takipettiğim hiçbirşey yok.ölümüne alıyorum.zaten basmasının nedenlerinden biri de bu. anlayamadı hala pes etmeyeceğimi.anca kafasına yerken anlar.rızanın ve speklerinin anladığı gibi...
    yatırım tavsiyesi değildir

2. bugün bende biraz aldım..primsiz ve diplerde görüyorum..hayırlısı olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by kartal52 Yazıyı Oku
    bugün bende biraz aldım..primsiz ve diplerde görüyorum..hayırlısı olsun.

hayırlısı olsun,
    bugün süpürgeyi açtım ver dedim,
    spek te beni kırmadı verdikçe verdi sağ olsun.süpürge açık bekliyom,23 ünde ceza gelince de verebilir bekliycem.cehennemin dibine kadar...
    bildiğim bir şey yok benimkisi inattan
    asla yatırım tavsiyesi değildir

4. Ufuk bey 23 de ceza gelirmi dersiniz. Gelirse ne kadarlık ceza bekliyorsunuz.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ecesu Yazıyı Oku
    Ufuk bey 23 de ceza gelirmi dersiniz. Gelirse ne kadarlık ceza bekliyorsunuz.

herşey adil ve hilesiz olsa sürekli zarar yazan bir şirkete ceza yazılması imkansız bir şey.
    tek cümlelik bir savunma;
    zarar ediyoruz
    ama şirket resmen patronların oyuncağı konumunda.çimentaş zaten maliyeden de spk dan da ceza yedi.ama bu huylarından hala vazgeçmiyorlar.
    yanlış bilmiyorsam hasılatın % 2 si kadar ceza ödeniyor.zaten şirket ceza yemeyi düşünerek 2016 12 aylıklarda bunun karşılığını ayırmıştı.sanırım 3 milyon tl civarı.
    yani cezanın normal şartlarda hiçbir etkisi olmamalı.ama spek belki bunu da kullanmak isteyebilir.fırsatları kaçırmamak konusunda hevesli.
    borsada tek bir gerçek var;
    patron ve speklerin pozisyonu.yoksa cezaymış zararmış bunlar boş.zaten bu kriterlere bakanların çoğu bist 30 da yatırım yapıyor.speğin maliyeti de patronun maliyeti de belli.
    çok uzun yıllardır güncellenmemiş tesislerin gayrimenkul değerleri özellikle çimentaşta inanılmaz boyutta.çimbetonun da yanlışım yoksa yarıdan fazla tesisin gayrimenkul mülkiyeti kendilerinde.
    tabiki bir de 17 yıldır yapılmayan sermaye artışı.

6. Ceza gelirse ki inşallah gelmez 4.2 milyon civarı tahmin ediyorum.

7. hadi bakalım. abisi ile beraber hareketlenme var. gerisi gelir diye ümit ediyorum.

8. çimbeton çok yükseldi de devre kesici mi devreye girdi , yoksa abisini mi seyrediyor? dondu kaldı mübarek.

Sayfa 62/605 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •