Sayfa 388/605 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

hisler Guest
    dostlar yeni atladım hisseye. Sanırım keklendım. Tavan a gider diye daldım ama 31.10 a düşecek heralde

2.  Alıntı Originally Posted by hisler Yazıyı Oku
    dostlar yeni atladım hisseye. Sanırım keklendım. Tavan a gider diye daldım ama 31.10 a düşecek heralde
    Hava boşluğu var bakalım ne zaman alır bu hava boşluğunu zaman gösterecek.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kar var mi yoksa sanal kar mi kafam karisti

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. şimdilik kar falan yok..yıllardır zarar ediyor..zararlar birikince arsa satıyor..

arsa paralarınıda öyle iç ediyor..

taktiği bulmuş..

yakında şirket envanterinde arsa kalmayacak..

belki de kalmadı bile

esas faaliyetten kar edip onuda bilançoya yazmadıkca hava civa şirket maalesef

tabi bence

5.  Alıntı Originally Posted by cvkaya Yazıyı Oku
    Normalde böyle bir kar artışı olan hissenin tavana yapışması gerekir ama sözkonusu CMBTN olunca haklı olarak herkes temkinli yaklaşıyor...çünkü patronlar iyi niyetli değil malesef
    Değerli Dostum,
    Bu gün balon ve kopuk hareketi ile 31 üstü kapattı. Ancak yarın 29 li seviyelerde kapatacaktır. Çünkü bu hisse, or.sp. çocuğu spekin hissesi Cmbtn dur. Yarın Cment yükselip, Cmbtn düşecek gibime geliyor. Ne de olsa spek gariban, saf ve hayalperest küçük yatırımcının kucağına bu hisseyi verdi. 31 Mart secimlerinden sonra ben de bu hisseyi almak istiyorum. YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR. BURADA YAZİLANLAR ABUK SUBUK, SACMA SAPAN SEYLERDİR. KAALE ALMAYİN.HERKESE BOL VE HAYIRLI KAZANÇLAR DİLERİM.

6.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Değerli Dostum,
    Bu gün balon ve kopuk hareketi ile 31 üstü kapattı. Ancak yarın 29 li seviyelerde kapatacaktır. Çünkü bu hisse, or.sp. çocuğu spekin hissesi Cmbtn dur. Yarın Cment yükselip, Cmbtn düşecek gibime geliyor. Ne de olsa spek gariban, saf ve hayalperest küçük yatırımcının kucağına bu hisseyi verdi. 31 Mart secimlerinden sonra ben de bu hisseyi almak istiyorum. YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR. BURADA YAZİLANLAR ABUK SUBUK, SACMA SAPAN SEYLERDİR. KAALE ALMAYİN.HERKESE BOL VE HAYIRLI KAZANÇLAR DİLERİM.
    Bir gün de beni yanılt be dostum. Bir gün de sana helal olsun Cmbtn diyelim be dostum. Yine beni yanıltmadı ve 30 'ları zorlamaya başladı. Öğleden sonra büyük ihtimalle 29,50 'ları zorlayacak. Yarın da (Cuma ve haftanın son günü) başladığı yer olan 28 'li seviyelerden bu haftayı kapacaktır diye düşünüyorum. Valla, bravo sana Cmbtn kardeşim, inan çok büyüksün. Piyasada o kadar saf, gariban ve hayalperest yatırımcı var ki, sana güvenip, seni alıyorlar. Gerçi 8 sene de ben güvenmiş ve seni alıp beklemiştim. 31 Mart Seçimlerine kadar böyle bir yukarı 2 aşağı devam et. Seçimden sonra (Mübarek Kandil Gününde) sana söz veriyorum, 28 'li seviyelerden Cmbtn hissesi alacağım ve 2020 yılına kadar da bekleteceğim. Herkese hayırlı Kandiller Dilerim. KESİNLİKLE BİR YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR. BURADA YAZILANLAR ABUK SUBUK, SACMA SAPAN SEYLERDİR. KAALE ALMAYİN. HERKESE BOL VE HAYIRLI KAZANÇLAR DİLERİM.

7. 29 liradan satıp çıktıgım icin ne kadar iyi yapmısım 4 yıldır bekleyip paramı erittigim hisse her hareketini ezberledim degisen hic bir sey yok tahtacının dusuncesi kimse almasın alırsada iki kademe dusurup bekletiyim çıksın gitsin.Dört yıl aslan cmbtn konya gibi bos senetlerle bedelsiz diye beklemisim. sodaya gectim kafam rahat ben çektim Allah size çektirmesin...

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hedef fiyat, 29 TL. Çünkü or.sp. çocuğu spek çok mal kaptırdı. Bu malları 29 'lu fiyatlardan geri toplaması lazım. Daha sonra tekrar 32-33 bandına hareket edip, tekrar 29 bandına alçak ve sert düşüş yapacaktır. Ben hissede olmadığım için hiç bir sorun yok. Ancak spek ya da bu düşüşe sebep olan her kimsen, Allah senden değil senin çoluk çoçuğundan fakir-fukara ve gariban küçük yatırımcının ahını ve hakkını çıkarsın. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 388/605 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •