Sayfa 467/605 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 4833 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    2011 i bırak kardesim geçen senede arsa sattı .8 milyon .oda yan yattı ..bu hisse fransız ***lerinin.spekte aynı it ten .yıllardır süründürüyor.....daha ne arsalar satar parayı hiç ederler bunlar
    En son ulaştığım bilgi fona yatırıldı diyor çektilermi o parayı ne yaptılar gerçekten bilgisi olan yokmu gayrimenkulleri için alacağım alırsam.

2.  Alıntı Originally Posted by Tuyan Yazıyı Oku
    En son ulaştığım bilgi fona yatırıldı diyor çektilermi o parayı ne yaptılar gerçekten bilgisi olan yokmu gayrimenkulleri için alacağım alırsam.
    dostum o para beş yıl kalıcaktı beş yılı geçti fonda hiç ettiler akibeti belli degil.geçmiş zararlara mahsup kılmışlardır.onun haricinde geçen yılki bilanço karı arsa satışından nakit aldılar .ses seda yok bilançoda gösterdiler temettü yok sermaye artırımı yok .8 trilyon eski barayla yeni 8 milyon .bu çimbeton tahtası böyle

3.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    dostum o para beş yıl kalıcaktı beş yılı geçti fonda hiç ettiler akibeti belli degil.geçmiş zararlara mahsup kılmışlardır.onun haricinde geçen yılki bilanço karı arsa satışından nakit aldılar .ses seda yok bilançoda gösterdiler temettü yok sermaye artırımı yok .8 trilyon eski barayla yeni 8 milyon .bu çimbeton tahtası böyle
    Teşekkür ediyorum fondaki paranın faiz gelirleri ile en az 15 milyon olması gerekir
    gerçekten ilginç geriye doğru 2011 e kadar inceledim hisse netin yorumlarını arsa parasının nereye gittiği ile ilgili bilgi belge göremedim ara ara forumda yazılmış vergiden muhaf olmak için para fon hesabına yatırılmış süre 2016 yılında dolmasına rağmen (5 yıl) açıklama yapılmamış

4. 1,7 milyon gibi komik bir sermayesi var. Yıllardır bedelsiz verir diye yatırımcıları beklentiye soktu ama her seferinde hüsranla bıraktı. Egeen sermayesi de 3 milyon civarında ama o hisse yıllardır olağanüstü bir yükseliş yaptı. Peki sen ne yaptın Cmbtn?
    O kadar arkadaş şikayet etti bu şirketi hiçbir şey değişmedi. Özkaynak 40 milyon lira civarında olmuş. Neden bu parayla sermayeyi arttırmıyorsun? Yok yani bu şirket yetkilileri yıllardır ölü gibi olan hisselerden ne keyif alıyor çok merak ediyorum.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5. bütün çimentolar kanattaktı gitti emenuke..

bu hariç tabi..

6. 40 ı geçerse gidecek

7. Düz yolda gitmiyor rampa aşşağı hiç gitmiyor yokuşta hiç gitmez tek yol var uçması lazım fakat öyle bi kabiliyeti yok..
    Aramızda mucit var mı?
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

8. Babası yol aldı bu oynuyo sokakta zor adam olcak zor sopalamak lazım,,
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

Sayfa 467/605 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz