Sayfa 523/605 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Bir dentıcı olarak şunu söyleyebilirim, nice batık şirketler bile yüzde 1000 den fazla prim yaptı, yeterki spek amcamız bu hisseyi keşfetsin, ama zor nedenmi daha öncede dediğim gibi k. yatırımcı bu hissede çok yüklü, ne zamanki, vazgeçer, hisseden ayrılır o zaman 10 değil 20 kat bile artabilir, bknz kent....

2.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Bir dentıcı olarak şunu söyleyebilirim, nice batık şirketler bile yüzde 1000 den fazla prim yaptı, yeterki spek amcamız bu hisseyi keşfetsin, ama zor nedenmi daha öncede dediğim gibi k. yatırımcı bu hissede çok yüklü, ne zamanki, vazgeçer, hisseden ayrılır o zaman 10 değil 20 kat bile artabilir, bknz kent....
    nerede küçük yatırımcı 90 liraya kadar çıktı hepsi döküldü ha şimdi küçük küçük alan varmıdır bilmem bir tavan bir taban yapan hisseye küçük yatırımcı girmez korkar.. ha tekrar 90 götür kimse kalmaz ...

3. Bir bunlar akıllı memlekette zaten, ne demişler fırın istiyorsan ekmek vermelisin

4.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    nerede küçük yatırımcı 90 liraya kadar çıktı hepsi döküldü ha şimdi küçük küçük alan varmıdır bilmem bir tavan bir taban yapan hisseye küçük yatırımcı girmez korkar.. ha tekrar 90 götür kimse kalmaz ...
    90 tl ye giderken yıllar öncesinden maliyetlenenlerin bir kısmı lanet olsun deyip verdi. 30 tl den yüzüne bakmayan başka ky ise 60-80 arası maliyetlendi. Tıpkı 10 yıl önce 69 a giderken bizim maliyetlendigimiz gibi. Adamların çevirdiği 150000 lota yakın mal var. Bunun tamamını hicbir zaman satmıyorlar. Yarısına yakınını dağıtıyorlar diğer yarısı ile yine tahtayı sahipleniyorlar. Çapulçu dediğimiz telegram veya twitter gruplarında bazı üstadlar tahta sahibinden izin alarak kendilerince tahtayı yapıp çıkıyorlar. 10 yıldır olan bu. Yaklaşık 9 yıl boyunca 42-45 arasına getirip 35 lere saldılar. Ilk defa bu son operasyonda 94 leri gösterdiler. 90 civarlarında bir tavan kitleselerdi eminim küçük yatırımcının %70 ı tahtadan çıkmıştı. Bizi kurtaracak tek gerçek sirketin bedelli veya bedelsiz sermaye artırımı yapması.
    Hisseye küçük yatirimci inanılmaz bir şekilde geliyor.
    50 lot 100 lot ile giriyorlar. Yüzlercesi yüklü mal ediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    90 tl ye giderken yıllar öncesinden maliyetlenenlerin bir kısmı lanet olsun deyip verdi. 30 tl den yüzüne bakmayan başka ky ise 60-80 arası maliyetlendi. Tıpkı 10 yıl önce 69 a giderken bizim maliyetlendigimiz gibi. Adamların çevirdiği 150000 lota yakın mal var. Bunun tamamını hicbir zaman satmıyorlar. Yarısına yakınını dağıtıyorlar diğer yarısı ile yine tahtayı sahipleniyorlar. Çapulçu dediğimiz telegram veya twitter gruplarında bazı üstadlar tahta sahibinden izin alarak kendilerince tahtayı yapıp çıkıyorlar. 10 yıldır olan bu. Yaklaşık 9 yıl boyunca 42-45 arasına getirip 35 lere saldılar. Ilk defa bu son operasyonda 94 leri gösterdiler. 90 civarlarında bir tavan kitleselerdi eminim küçük yatırımcının %70 ı tahtadan çıkmıştı. Bizi kurtaracak tek gerçek sirketin bedelli veya bedelsiz sermaye artırımı yapması.
    Hisseye küçük yatirimci inanılmaz bir şekilde geliyor.
    50 lot 100 lot ile giriyorlar. Yüzlercesi yüklü mal ediyor.
    ufak 50 lot 100 alan bi tavandan veriyor zaten yüklü mal alan sanmıyorum bunlar kendileri alıp veriyor.. ama gene diyorum 2 tavanda küçük yatırımcı kalmaz 90 sonra yanlızca kendisi kalır onu biliyorlar zaten sizinde dediğiniz gibi şirket sahip çıkmadıkça kağıtlarına affedersiniz bi mok olmaz..

6.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    ufak 50 lot 100 alan bi tavandan veriyor zaten yüklü mal alan sanmıyorum bunlar kendileri alıp veriyor.. ama gene diyorum 2 tavanda küçük yatırımcı kalmaz 90 sonra yanlızca kendisi kalır onu biliyorlar zaten sizinde dediğiniz gibi şirket sahip çıkmadıkça kağıtlarına affedersiniz bi mok olmaz..
    140 gibi bir hedef fiyat belirtilerek mal pazarlanmis gibi bir durum var. Hayatında ilk defa borsaya girenler için 60 lardan 140 lar çok cazibeli.

7.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    140 gibi bir hedef fiyat belirtilerek mal pazarlanmis gibi bir durum var. Hayatında ilk defa borsaya girenler için 60 lardan 140 lar çok cazibeli.
    her kagıt için hikaye var uçacak kacacak bura borsa sayın turguaz ın dediği gibi 48 görmeyeceği ne malum endeks geri gelirse bence bizim beton en başta düşer.. yani ben inanmıyorum küçük yatırımcı gelecek sürekli zarar yazan kagıda girecek 60 dan 140 zor hikaye bloomberg de dinliyordum kaç bin yeni küçük yatırımcı borsaya geldi.. ben kulak kabarttığım sayılarla açıklıyor adam ama bu küçük yatırımcı al sat yapıyor bu borsa uzmanları açısından hiç hoş karşılanmayan durum çünkü zarar etme şansları çok yüksek. bencede çok haklı ama böyle bir durum var .. şimdi dedim ya 64 aldı kağıt 74 olmuş kimse kalmaz bunu yaptılar.. ama baktılar güç bu kadar kendin çal kendin oyna çarpacak küçük yatırımcı yok hemen geri 60 lar.. ha bide düşerse mal kaptırma şanşıda var sahsen ben diger kağıtları satar fullerim çok geri gelirse...

8. 60-59-53,4

Sayfa 523/605 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •