Sayfa 579/605 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Ben biraz mola beğenmedim.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ben biraz mola beğenmedim.
    321den ben de ayrıldım nasip bukadarmis, kalan arkadaşlara bol kazançlar dilerim

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Belkide bürüt takas gelmesi daha iyi olur...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. bürüt gelmiş ....genelde bürüt geldiğinde düşüş yaşanıyor ne dersiniz sayın gardiyan grafik ne diyor.... nerelere sarkar ... hep aynı şeyleri diyoruz ama günlükçülerden kurtulmak için gene planlı bence..... ama bunuda kullanıp aşagı basıyor....
    Son düzenleme : siyahbrl; 06-01-2021 saat: 21:16.

5. Oyuncu brüte düşmemesi için bence elinden geleni yaptı ve devre kesmedi. Cment taban olduğunda kağıdı riskli bölgeden yukarı taşıdı hatta.
    Bir önceki brüt sanki 4. Devreden sonra gelmişti. Burada 2. Devre bir önceki gün kesmişti. Yani normalde gelecek olsaydı önceki akşam yayınlanırdı kapta. Ne hikmetse bir sonraki gün oldu.
    Brüt oyuncunun gücüne ve isteğine bağlı. Her oyuncu tahtasında günlükçü ister. Alır verir mal taşıtır. Brütte sıkıntı şu: kredili oynadıkları için oyuncular, kredi kapanınca kredili malı satması elden çıkarması gerekebilir.

6. Tahtasında günlükçü istemese açılışta tavana yapıştırır, tavanı gören bizim gibiler zaten mal satmıyoruz hatta dahada yapışıyoruz mala.

7. brut bu tahta da tam zamanında geldi.. İşte böyle olmalı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    sabah baya dökülen oldu sanırım
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 579/605 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •