Sayfa 581/605 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Cmbtn yaklaşık 8 yıldır elimde tutmaktayim

2. Dostum bilsek 20 yıl 15 yıl 10 yıl elimizde tutmazdık

3-5 ay önce alır keyif yapardık

ne olur,nereye gider gibi sorulara cevap vermek müneccimliğe girer

tahtacı bile bilemez ne olacağını

tabi bence

3. Konya çimentonun arayı açması cmbtn için olumlu bu prime rağmen potansıyelını koruyor bence. Verdığımız malın bir kısmını tavandan aldık tekrar. İnşallah pişman olmayız..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Konya çimentonun arayı açması cmbtn için olumlu bu prime rağmen potansıyelını koruyor bence. Verdığımız malın bir kısmını tavandan aldık tekrar. İnşallah pişman olmayız..
    Vay vay pişmanlik yaşadin döndün demekki)

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Vay vay pişmanlik yaşadin döndün demekki)

Aynen öyle dostum. Malesef daha yuksekten aldık. Halbuki 280 den guzel al fırsatı vermişti.. Kısmet artık. Konyanın arayı açması ve hareketinin güçlü olması bana cesaret verdi.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Aynen öyle dostum. Malesef daha yuksekten aldık. Halbuki 280 den guzel al fırsatı vermişti.. Kısmet artık. Konyanın arayı açması ve hareketinin güçlü olması bana cesaret verdi.
    Iyi nasibin varmış... ben kendime çok kızdım sattığım için almadım ekrandan da sildim takip edip sinirlerim bozulmasin diye... bir ara baktım resmen yıkildim... kalanlara hayırlı bol kazançlar dilerim..

214 alış 321 satış yaptım bereket versin..

7.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Iyi nasibin varmış... ben kendime çok kızdım sattığım için almadım ekrandan da sildim takip edip sinirlerim bozulmasin diye... bir ara baktım resmen yıkildim... kalanlara hayırlı bol kazançlar dilerim..

214 alış 321 satış yaptım bereket versin..

Malesef boyle senetlerin ne yapacağı belli olmuyor. Pıyasada da bu fiyata pek kalmadı zaten. Baksana konyanın vesaır gıttiği fıyatlara ve halen daha gidiyorlar. Tek gerçekleri ise sermaye artırma ıhtımallerı bır hafta sonra 600/700 olsa bile hiç şaşırmam.. Ama risk var tabı geldığı yerler ortada. Rısk almadan da bu piyasada para kazanılmıyor.. Stop koymak şartı ile..

8. Deli cesareti olanların para kazandığı bir dönemi yaşıyoruz.
    Herkes başka bir kağıdı emsal göstererek buda gider veya gidebilir diye geçmişe bakmadan atlıyor.
    Bazı forumlarda kağıda giren KY sayısına bakınca şaşırıyorum.
    10 yıl ve üzerinde beklemiş onlarca arkadaş var burada.
    Geçmişe bakınca da bu kadar beklenir mi diye sorsalar asla beklenmez derim.
    Biz uzun vade yatırım yapmadık biz ahmakça bir yatırım yaptık.
    1 yıl önce 40 lardan burada pozisyon alanlar asıl kazandı.
    Ve hep bir beklenti ile ha bu sene ha bu sene diye diye 10 yıllar gitti.

Ben girdiğimde 2011 veya 2010 idi.
    En son ne zaman sermaye arttırmış diye bakmış 10 yıl önceyi görünce artık zamanı gelmiştir diyerek pozisyon açmıştım.
    Tam 21 yıl oldu sermaye artırmadılar.

Artık şirketin mevcut piyasa koşullarını da dikkate alarak gerçek yatırımcısına değer verdiğini göstermesi lazım.
    Bu zamandan daha iyi bir ortam olacağını zannetmiyorum.

Kartonsana bakın. Kağıt güzel bir yükselişte iken birde sermaye artırım kararı aldı.
    SPK veya kimse Kartonsanı piyasa koşullarından faydalanıyor yada şirket yöneticileri görevlerini kötüye kullanarak borsadan para kazanıyorlar tarzı bir yorum duyulmadı.

Çimbeton yönetiminin de gereğini yapması gerekir. Bu iş ne kadar çabuk olursa bu beklenti ne kadar çabuk gerçekleşirse gerçek yatırımcı o ölçüde beklemesinin karşılığını almış olacaktır.

Çoğu kağıt bedelli veya bedelsiz furyasını devam ettirmekte. kısa sürede ikinci sermaye artırımını yapanlar var.

Umarım şirket sesimizi duyar...

Sayfa 581/605 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •