Sayfa 590/605 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Aşağı gelirken hacim artışı beni tedirgin ediyor. Millet her nekadar hacim yok desede 10-15 binlik hacmi düşününce günde 2000-3000 lot veriyorsa güZel bir durum oyuncu için. Aylık takasta ise mal alımı var gibi görünüyor. Yakın zamanda diğer kağıtlardan birine sermaye artışı gelirse belki o gaz ile tekrar yukarı ivmelenebiliriz. ........... kişisinin videosu ile hem yukarı çıktık hemde Küçük yatırımcıya mal verildi. Tek korkum yıllar önce bir hanım efendi cimbeton için iyi güZel laflar etti bir daha gün yüzü göremedik. Bilenler anlamıştır kimi kastettiğimi.
    Bakalım ne olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Aşağı gelirken hacim artışı beni tedirgin ediyor. Millet her nekadar hacim yok desede 10-15 binlik hacmi düşününce günde 2000-3000 lot veriyorsa güZel bir durum oyuncu için. Aylık takasta ise mal alımı var gibi görünüyor. Yakın zamanda diğer kağıtlardan birine sermaye artışı gelirse belki o gaz ile tekrar yukarı ivmelenebiliriz. ........... kişisinin videosu ile hem yukarı çıktık hemde Küçük yatırımcıya mal verildi. Tek korkum yıllar önce bir hanım efendi cimbeton için iyi güZel laflar etti bir daha gün yüzü göremedik. Bilenler anlamıştır kimi kastettiğimi.
    Bakalım ne olacak.
    sayın devrikiki aşağıya geldikçe küçük yatırımcı daha da mallanacak bana göre.. ben çok tedirginim mesela düştükçe az az alıyom dibi belli değil şu an biliyorsunuz bi solukta 304 gördü ben burayı şuan dip alıyorum yani 304 gerçi hepiniz bilirsiniz bordada dip yoktur dibin dibi vardır... dediğim gibi oralardan tekrar fullerim alsat yapmakla bu iş olmuyor tahtacı kazanıyor o yüzden tahtacı bakalım ne yapacak hep dediğim gibi bi gurup bi guruba devredip gittimi olan küçük yatırımcıya oluyor.. tahtada şirket haberi olmadan düzelmez o zamanda cimbeton bence..

3. Kağıdın yükselişinin önüne set vurmak istemiyorsa şirket kar açıklamalı.
    Çok yükselen kağıtların ekserisinde şirketler bir şekilde 😀 kar açıklıyorlar. Bakalım burada ne yapacaklar. 9 aylıktaki takamı düşününcede bu kolay değil gibi.
    Telegram gruplarında malum birkaç sitede o kadar acemi dolu ki hayret ediyorum. Biz artık eğlencesine tahtada ne olacak diye bekliyoruz. Ama inanmış bir güruh var. Nerdeyse tahtanın küçük yatırımcı yüzünden taban olduğunu yada tavan olduğunu düşünecek kadar acemice davranıyorlar.
    Geçen sefer 300 lere geldikten sonra neden tekrar 440 lara çıkardılar bunu hala çözemedim.
    Ve tekrar buradan hacim yaptırıyorlar.
    450 üzerinde maliyetlenenlerin hiçbiri kaçamadı. 300 lere düşerken kimsenin maliyetlenme cesareti olduğunu sanmıyorum. Aklıma gelen tek senaryo 300 den 3 günde 440 a burunca herkesi yukarı yönlü bir yükseliş hissine inandırmak olabilir mi?

4. aynen bir yöne kırılacak bilançoyu bekliyorlar bencede kar yazar mı acep gene italyan ortaklar yönetim gideri huzur hakkı altında paraları transfer ederlerse zarar kaçınılmaz.. bu sene yapmayın gari kar gösterin ayıptır günahtır ya bakalım ne yapacaklar tahtacıda yeteri kadar mal var bence lotu az zaten küçük yatırımcıda çok mal olacagını sanmam olsada 2 tavanda döküyor zaten ama sonrası şirkette.....

aylık takas

Sayfa 590/605 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •