Sayfa 592/605 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Hangi şirket bedelli kararından vazgeçmiş bilgi verirmisin

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Daghl bedelli kararından vazgeçtiğini açıkladı.

Bu haberle kağıdı uçurdular. Millete kilitlediler.
    Sonra aşağı saldılar. Sonrada vazgectiler.

Abisi dagide bedelliye devam ettiler. Tabi atı alan üsküdarı gecti bir kere.

2.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Daghl bedelli kararından vazgeçtiğini açıkladı.

Bu haberle kağıdı uçurdular. Millete kilitlediler.
    Sonra aşağı saldılar. Sonrada vazgectiler.

Abisi dagide bedelliye devam ettiler. Tabi atı alan üsküdarı gecti bir kere.
    soygun.. küçük yatırımcıyı soyuyorlar ..yetkili birimler bakıyor formette aynı şeyler dönüyor bedelli açıkladı halen geri geliyor rüchan ayakları milletten para toplayıp batık şirketi kurtarırlarmı paraları yerler mi bilinmez.. bizim beton perşembe verdiğini cuma aldı yine gene ne dolaplar döndürüyorlar... bilinmez....

3. ne döndürdükleri belli oldu yeniden dip yapacak ulan utanmıyormusun bu kaçıncı dip laa..git gel git gel iyi para kazandın doymadın 2xx rakamlar grafikçiler çizmiş bile 2xx gel bakalım gel hoş geldin sefa geldin borsayı ögrettin bize tahtacı bekliyom gene seni......daha öncede yazmıştım geldin rakamlara ama tutarda kar yok zararda ben anlamıyom.. hadi yarın sag gösterip sol vur.. ama beklentim olan kagıtları sattıracan bana yazık olacak

4. https://www.tradingview.com/x/d347vaJa/

günlük

kanal içine düşmüş ve çıkmak istedikce geri gelmiş.

orta tirende dokunmak isteyebilir.

https://www.tradingview.com/x/QroSqwx7/

fibodanda görüldüğü üzere 357 ile 302 fibo değerleri arasında sıkışmış

tabi bence.

5. çimbeton ne olacak bu halin yıllarca hep zarar yaziyon paraya ihtiyacın varsa karar al bedeli yap biz sana para verelim ytd

6. aboo 250 bekliyordum sağol spek insaflı bir hırsızsın bravo sözün bittiği yer birileri birilerine mal kitledi yeni grup mu geldi bunlar hiç acıması yok 200 gelsende bu hikaye sende oldukça seninleyiz reis spekkk amcaaaa...

7.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    aboo 250 bekliyordum sağol spek insaflı bir hırsızsın bravo sözün bittiği yer birileri birilerine mal kitledi yeni grup mu geldi bunlar hiç acıması yok 200 gelsende bu hikaye sende oldukça seninleyiz reis spekkk amcaaaa...
    Ne olduki buna tavana yapisti birakmadi daha birkac gün böyle gitcek gibi duruyor.
    Ne yazan var ne cizen kimse kalmadimi.

8. Günaydın. Tavanda kaç lot var acaba, teşekkürler.

Sayfa 592/605 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •