Sayfa 568/605 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün.. kafayı hafiften çıkartmış bugün..

yarın ilk test yapılacak gibi..

2. Yıllardır cmbtn alır satarım bu sefer bi başka güzel göründü yüzüme bereketli kazanclar

3. bugün diğer kuyrukçu bedelsizler çakılırken bu ve golts tavanı bozmadı ama yarın her ikisinin de direnç testi var.. dikkat etmek lazım yine de..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bugün diğer kuyrukçu bedelsizler çakılırken bu ve golts tavanı bozmadı ama yarın her ikisinin de direnç testi var.. dikkat etmek lazım yine de..
    Çakıldıkları falan yok geldikleri fıyatlara bakılırsa hepsinin taban olması lazımdı ama bu prime rağmen taş gıbı durdular..!!!!

Kartona bır dalga daha gelecektir bölünmeye yakın.. O süreçte hepsinde yeni bır zirve hareketı daha beklıyorum..

En geride kalan en hızlı hareket eden olacaktır tahmınıme göre..

Bu hareketi yapan grupların götürebilecekleri pek senet kalmadı cmbtn u saymazsak.. yarın düşer çıkar bilemeyız ama not edın bu hisseyi de onların yanına taşıyacaklardır er veya geç..!!!

Not düşelim..

25/11/2020
    Cmbtn... 182.90 tl...

Konyadan hıcbır eksiği yok bire bir neredeyse aynı şirket..!!

Ayrıca bu şirket daha önce bu fiyatları hiç görmedi benım bıldiğim, önünde nasıl bir direnç olabılır ki, işlem görmediği fiyatlarda direnç mümkün mü. Usd olarak görmüş olabılır onu da pek dikkate almam..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Akşam endekse verenler yenı kısıtlamalar gelecek diye kapanışta bıstte satışa geçtiler, ancak bekledikleri gıbı olmadı.. yarın pıyasa çok bozmazsa bu tahtalarda hareketıne devam edebilir..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Çakıldıkları falan yok geldikleri fıyatlara bakılırsa hepsinin taban olması lazımdı ama bu prime rağmen taş gıbı durdular..!!!!

Kartona bır dalga daha gelecektir bölünmeye yakın.. O süreçte hepsinde yeni bır zirve hareketı daha beklıyorum..

En geride kalan en hızlı hareket eden olacaktır tahmınıme göre..

Bu hareketi yapan grupların götürebilecekleri pek senet kalmadı cmbtn u saymazsak.. yarın düşer çıkar bilemeyız ama not edın bu hisseyi de onların yanına taşıyacaklardır er veya geç..!!!

Not düşelim..

25/11/2020
    Cmbtn... 182.90 tl...

Konyadan hıcbır eksiği yok bire bir neredeyse aynı şirket..!!

Ayrıca bu şirket daha önce bu fiyatları hiç görmedi benım bıldiğim önünde nasıl bir direnç olabılır ki, işlem görmediği fiyatlarda direnç mümkün mü. Usd olarak görmüş olabılır onu da pek dikkate almam..
    sn. kwon3 ufak bir direnç var önünde kastettiğim oydu(yanlış anlaşılmasın).. namussuzlar buralardan silkeleme yapıyorlar genelde..

golts topiğinde de yazdım.. orta vade tutmak istiyorum ama kararsızım diye.. tahminim tutacağım orta vade..

çakıldılar derken %7-8 lik kayıplar oldu zirvelerinden bazılarının..

bol kazançlar..

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    sn. kwon3 ufak bir direnç var önünde kastettiğim oydu(yanlış anlaşılmasın).. namussuzlar buralardan silkeleme yapıyorlar genelde..

golts topiğinde de yazdım.. orta vade tutmak istiyorum ama kararsızım diye.. tahminim tutacağım orta vade..

çakıldılar derken %7-8 lik kayıplar oldu zirvelerinden bazılarının..

bol kazançlar..
    Sn sevenhill golts derinliği olan ve sermayeside güçlü olan bir şirket!!!!

şahsen oradan pek ümitli değilim, ama inşallah onuda götürürler elinde olanların kazanması için, ancak asıl film burada kopabilir..!!!

Bu değerlere sahip merit var ancak orada da patron sürekli mal satıp tahtayı bitirdi şuan cmbtn u tek geçerim.. İnşallah yanılmayız.. Sizinde paylaşımlarınız değerli.. Lütfen devam edin..

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sn sevenhill golts derinliği olan ve sermayeside güçlü olan bir şirket!!!!

şahsen oradan pek ümitli değilim, ama inşallah onuda götürürler elinde olanların kazanması için, ancak asıl film burada kopabilir..!!!

Bu değerlere sahip merit var ancak orada da patron sürekli mal satıp tahtayı bitirdi şuan cmbtn u tek geçerim.. İnşallah yanılmayız.. Sizinde paylaşımlarınız değerli.. Lütfen devam edin..
    tavan bozmadıkları için ikisi de duruyor sn. kwon3.. karton da dahil taşıdığım tüm bedelsizlerden çıktım.. alcar kaldı sadece, o da az bir miktar.. doyum noktalarına ulaştım onlarda, artık taşımak istemiyordum, yoruyorlar.. biraz daha yukarı yapsalar da takibimde olmazlar artık..

birde endekste yukarı yönlü bir çıkış beklentim var (olur olmaz o ayrı).. prim yapmamış endeks hisselerine yöneleceğim biraz..

sahibi götürmek istesin yeter ki inşallah devam ederiz paylaşımlarımızı çimentolarda..

bol kazançlar..

Sayfa 568/605 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •