Sayfa 331/605 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Bu senede bir halt olmazsa. Ben toplamaya devam hedef bin lot. Alışkanlık. Yaptı meymenetsiz kağıt yemiyor içmiyor kakayapmiyor her ay alıyoruz bağımlılık yaptı bir ablamiz bi tarihte üç hisse söyledi. Ege atek. Çim biz gittik ciminli seçtik diğerleri ona katladı bizim kişi geri geldi. Ama birgün hisseleri. Geçecek ona inanıyorum sonuna kadar. Devam çocuklar ın. Üniversite ye gitmesine daha 7. Sene var o zaman a. Kadar bana para lazım değil. Ya kral gibi yada yarı aç okurlar. Sayende YTD ,

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

8 aylık takas.
    geçerli olan takastır.
    S.a. Çok değerli cefaks cefalı abi/Üstadım ...Eline, diline , ağzına ve emeğine sağlık. .Çok teşekkür ediyorum. .ALLAH evin şen etsin..Selam ve dua ile...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. İcbc de %5 e yakın 47 000 bin lot nerde beyler yine virmanlamışlar nereye virmanladılar.iş e bir ara virman çekmişlerdi .oraya yapmamışlar bu kez.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    İcbc de %5 e yakın 47 000 bin lot nerde beyler yine virmanlamışlar nereye virmanladılar.iş e bir ara virman çekmişlerdi .oraya yapmamışlar bu kez.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum listede mevcut ama sn cefaks'ın paylaşımında bankanın eski adıyla Tekstil olarak görünüyor.

5. Paylaşıma değer bir şey yok ama merak edenler için hissemizin son hali.

6. 24 haziranda seçim var.
    Görüşürüz sandıkta beyler. Bu attığınız kazığın hesabını sorarız.

7. bu seçim bir tek bizim hisseye olumsuz yansıdı herhalde. Bu ne battı da bizim mi haberimiz yok acaba?

8. Bugün tahtaya blok satışlar geldi karşılayıp aldılar. Tabi cep to cep değilse akşam takasta görürüz.

Sayfa 331/605 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •