Sayfa 431/605 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by trader834 Yazıyı Oku
    25 lotun dönmediği tahtada çimentaşın hareketlenmesiyle yüzde 1-2 yapılıcak diye 25.000 lot çevrildi ... aylardır aynı terane ...sıfıra sıfır elde var koca bir sıfır ... Kimse sadece bununu özelinde değil .. hiç bir tahtada bundan sonra mantıklı bir fiyatlama beklemesin ... İş tamamen çığrından çıktı ...
    Piyasada birilerinin hissenin düşmesini kasıtlı olarak desteklediklerini, 20 liraya kadar hissenin kademeli olarak düşürüleceğini, daha sonra bu hissenin Cment ile 20 lira seviyesinde birleştirilecegi dedikodusu piyasada konuşuluyor. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Piyasada birilerinin hissenin düşmesini kasıtlı olarak desteklediklerini, 20 liraya kadar hissenin kademeli olarak düşürüleceğini, daha sonra bu hissenin Cment ile 20 lira seviyesinde birleştirilecegi dedikodusu piyasada konuşuluyor. YTD
    hala yönlendirme yapıyorsunuz. varsa bilgi , belge , grafik v.b. paylaşın .yoksa bu yaptığınız suç.millet zaten burnundan soluyor. genel kurul sonrası şahsen taha aksoy, birleşmenin ve taşınmanın gündemde olmadığını söyledi.böyle bir karar almaları durumunda da bu kadar maniplasyondan sonra spk. dan geçiremezler.ayrıca bu duyuma inanıyorsanız cmbtnları satıp cment almanız gerek miyor mu
    bu son uyarım.
    bir dahakini yasal mercilere yapıcam.
    yatırım tavsiyesi değildir

Senirkent attığın postlara göre,hisseye 50 olucak beklentisiyle girip,elinde patladıkdan sonra zararına malı verip uzayıp gitmişsin ...Şimdi zararına sattıkdan sonra daha beter olsun mantığıyla kafandan piyasada konuşuluyormuş ağzıyla yorum üretip,omurgasız yorumlar yapma ... Şu an benimde tahtada tek lotum yok ama aylardır çektiğim sıkıntıyı başkasınında çektiğini gördükçe, halen içim acıyor ... Burda olanlar ve diğer hisselerde olan tarihin en kötü buhran dönemlerini geçirirken sadece karakterli olmanı öneriyorum ...

4.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Büyük ihtimalle, hissenin 25 li seviyelere kadar düşeceğini bir yerden duydu ki sattı. Arkadaşlar benim tahminim, 25 li seviyeler stop-loss seviyeleridir. Bu seviyelerden oldukça sert yukarı yönlü bir hareket gelecektir diye düşünüyorum. Benim naçizane düşüncem şudur: Gemi batana kadar, gemiden ayrılmamaktır. Ya hep beraber öleceğiz, ya da hep beraber kurtulacağız. Ben ya herro, ya da merro diyorum spek denen ********e. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Bu yazısında da yönlendirme yaptı piyasa yardımcı oldu 25 i gördük bakalım 20 yapabilecek mi

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    daha öncede 30 lirada deniyordu inanmayın dedikodulara.

6.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    hala yönlendirme yapıyorsunuz. varsa bilgi , belge , grafik v.b. paylaşın .yoksa bu yaptığınız suç.millet zaten burnundan soluyor. genel kurul sonrası şahsen taha aksoy, birleşmenin ve taşınmanın gündemde olmadığını söyledi.böyle bir karar almaları durumunda da bu kadar maniplasyondan sonra spk. dan geçiremezler.ayrıca bu duyuma inanıyorsanız cmbtnları satıp cment almanız gerek miyor mu
    bu son uyarım.
    bir dahakini yasal mercilere yapıcam.
    yatırım tavsiyesi değildir
    aynen

7. Sayın ufuk başka nasıl daha toplayabiliriz diye kıvranıyorlar cisim kapıya dayandı mı muhakkak cıkır bırak yönlendirsin ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. gazetelerde ,zor durumdaki çimento şirketlerinin yabancılar tarafından takip edildiği

alım için fırsat kollandığı mealinde bir şeyler okudum..

belki bizimkide içlerindedir..

hatta beton yol yine gündeme gelmiş..

satış hacmindeki düşüşü böyle atlatmaya çalışacaklar belliki..

Sayfa 431/605 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •