Sayfa 521/605 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    60 liradan vedalaşmıştık bi anda 90 oldu bakakaldık... şimdi 90 görsün hemen veririm kendi adıma.... biz küççük yatırımcıyız allah herkeze versin...çok çok...şu kadar var... bu kadar demeyede karşıyım herkezin malı kendine.. şahsen.. ama 1000-2000 lot portvöyümüz var.. şükür....300 -500 e nereye giderse gitsin...90 verebilsem ne mutlu....tekrar 51 gelip uzun süre beklemeyeceği ne malum yarın kottan çıkıyoruz demiyecekleride... belli değil ..çimentaşın hemen hemen hepsi patronda hisseleri toplamaya bile gerek yok.. marşall gibi...nasipten ötesi yok....

hıssenın sayısını sundan dolayı yazdım
    880k var patron ne yapacagını kesınlıkle bılmıyor sadece gucu ve arası var faskat baskalarının da gucu ve parası var
    yuzde 50 gıbı buyuk bır oran borsada
    cımentasdakı yolsuzlugunu bılıyoruz kı borsa payı yuzde 1,5 gıbı adamlar hırsızın İmaratoru olmus zırnık koklatmaıyor devletımız ıse yabancıya o kadar muhtac kı hesap sormuyor bırde hesap sormnaya kalkanları engellıyor
    sımdı bu sırketın yuzde ellısı halka acık hırsızlık sınır tanımaz kımbılır neler goturmuslerdır eger malı goturmez ıse yuzde 50 sını paylasmak zorunda kalır kı asla olmaz
    cımentas da hırsızlık yapan sırket cımbeton da 50 katını yapar
    sımdı gelelım asıl konuya cımbeton ıcın dava acıldı mı tabııı kı hayır hırsızlık var mı dır
    YOK HIRSIZLIK SADECE KUCUK YATIRIMCIYI DUZDULER BI HIRSIZK-LIK OLUR MU KAMU YARARI VAR olayda he bızde boyle
    mantık denen bır sey var kı bu matıgı borsa acıklık oranlarıyla carpın bırtanesı yuzde 2 bır tanesı yuzde 50
    heersey o kadar acık kı bır de yorum mu yapacagız
    pozitif hukuk denen sey yoksa metafızık hukuk mu oldu
    ya salmamıs da bagıslamıs ıse......

2.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    hıssenın sayısını sundan dolayı yazdım
    880k var patron ne yapacagını kesınlıkle bılmıyor sadece gucu ve arası var faskat baskalarının da gucu ve parası var
    yuzde 50 gıbı buyuk bır oran borsada
    cımentasdakı yolsuzlugunu bılıyoruz kı borsa payı yuzde 1,5 gıbı adamlar hırsızın İmaratoru olmus zırnık koklatmaıyor devletımız ıse yabancıya o kadar muhtac kı hesap sormuyor bırde hesap sormnaya kalkanları engellıyor
    sımdı bu sırketın yuzde ellısı halka acık hırsızlık sınır tanımaz kımbılır neler goturmuslerdır eger malı goturmez ıse yuzde 50 sını paylasmak zorunda kalır kı asla olmaz
    cımentas da hırsızlık yapan sırket cımbeton da 50 katını yapar
    sımdı gelelım asıl konuya cımbeton ıcın dava acıldı mı tabııı kı hayır hırsızlık var mı dır
    YOK HIRSIZLIK SADECE KUCUK YATIRIMCIYI DUZDULER BI HIRSIZK-LIK OLUR MU KAMU YARARI VAR olayda he bızde boyle
    mantık denen bır sey var kı bu matıgı borsa acıklık oranlarıyla carpın bırtanesı yuzde 2 bır tanesı yuzde 50
    heersey o kadar acık kı bır de yorum mu yapacagız
    pozitif hukuk denen sey yoksa metafızık hukuk mu oldu
    ya salmamıs da bagıslamıs ıse......
    aynen katılıyorum haklısınız... bu italyanların hırsızlıkta üstüne yok gene söylüyorum kollanıyorlar .. küçük dükkan aç maliye geliyor hepmi zarar kardeşim defterler nerede....çimbotonun dükkanı hep zarar ..kapat kardeşim devlete bir kuruş katkıları yok...... o sizin düşünceniz herkezin malı kendine herkeze allah çok versin.. bekleyip görecez bakalım....

3. Ya arkadaş buralarda bir şeyler yazılmış ama

Ben bi şey anlamadım

Bi alt yazıyla geçermisiniz

Ne diyorsunuz

4. 62,75 kırarsa 60 kırarsa 59 kırarsa 53,4

sıralı dirençleri ise 64- 64,9- 66,2- 67,6

5. Sirketin hiçbirşey umurunda değil.
    Şirkete yani clmbetona; kagidinizi twitter da bedelsiz açıklayacak diye beklenti yaparak pazarlayanlar var. En büyük kozlarida 20 yıldır sermaye artırımı yapmamaniz. Bu oyunlari bozmak sizin elinizde. Yatirimcinizi koruyun diye yazdim. Sirketinize yatirim yapan insanları magdur ediyorsunuz diye yazdim. Umurlarında bile olmadi. Sirketin genel müdürü taha beye ulaşmak lazim. Genel olarak dürüst bir insan olarak biliniyor.
    Bedelsiz sermaye artırımı fiilen bir şey kazandırmıyor. Ama en azından sermaye artırımı hikayesi ile 5-6 yıl küçük yatırımcıyı dolandırmazlar.

6.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Sirketin hiçbirşey umurunda değil.
    Şirkete yani clmbetona; kagidinizi twitter da bedelsiz açıklayacak diye beklenti yaparak pazarlayanlar var. En büyük kozlarida 20 yıldır sermaye artırımı yapmamaniz. Bu oyunlari bozmak sizin elinizde. Yatirimcinizi koruyun diye yazdim. Sirketinize yatirim yapan insanları magdur ediyorsunuz diye yazdim. Umurlarında bile olmadi. Sirketin genel müdürü taha beye ulaşmak lazim. Genel olarak dürüst bir insan olarak biliniyor.
    Bedelsiz sermaye artırımı fiilen bir şey kazandırmıyor. Ama en azından sermaye artırımı hikayesi ile 5-6 yıl küçük yatırımcıyı dolandırmazlar.
    cımentasın 100 mılyon caldıgından haberın yok galıba cımbetonda calınanın haddı hesabı yoktur sırkete guvenırsen boku yersın hele genel mudurune sen mahkeme kararlarını oku gerısı bos

7. Burası Turkıye vamırler dıyarı

8.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    cımentasın 100 mılyon caldıgından haberın yok galıba cımbetonda calınanın haddı hesabı yoktur sırkete guvenırsen boku yersın hele genel mudurune sen mahkeme kararlarını oku gerısı bos
    Hepsinden haberim var. 10 yıldır buradayım. Bizi kurtaracak tek şey şirket yönetimini maillerimizle tahtalarına sahip çıkmak olabilir ancak.
    Bir noktada kayıtsız kalmayacaklarina inanıyorum.

Sayfa 521/605 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •