Sayfa 546/605 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596 ... SonSon
Arama sonucu : 4834 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

Yarın tavan bekliyorum bizim deveden.zaten son anlarda taban olmuştu. 516 lot satıcılı idi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. sayın batık 2 ayrı konu spk yıldız pazar... ana pazar... alt pazar ...diye liste yayınladı 1 ekimde bu şekilde olacak yıldız pazar %20 günlük yükselebilecek anapazar 15 gibi.. öbür konu halka açıklık oranı %5 den az olan şirketlere dediki 1 ocak 2021 kadar süre en az bu bu seyiyelere getirin ha konu uzun getirmez kottan çıkar bieleyiz cment sayfasına yazdım 0,12 Qnb finans bank halka açıklık oranı bunları düzenlemeye çalışıyorlar getirmezse diyor spk alt pazardandan çıkartırım.. tabi bunlar spk çalışması bu gibi hisseleri ayrı bir katogoriye alırız diyolar yatırımcıyı koruyacaz. vb.... olay bu .....

Hakkımızda hayırlısı kardeşim ,biraz fevri davrandım galiba,özür dilerim...ben 1 ocak a kadar süre verdi diye bildiğim için,çıkış yaptım...yoksa benim gibi 25 yıllık borsacı ne yıldız pazarlar gördü,ne gözaltılar...gidecekse her pazarda gider...yeterki kottan çıkmasınlar.

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Hakkımızda hayırlısı kardeşim ,biraz fevri davrandım galiba,özür dilerim...ben 1 ocak a kadar süre verdi diye bildiğim için,çıkış yaptım...yoksa benim gibi 25 yıllık borsacı ne yıldız pazarlar gördü,ne gözaltılar...gidecekse her pazarda gider...yeterki kottan çıkmasınlar.
    yok olur öyle... inşallah giderde hepimiz kazanırız sayın batık.. aynen pazarı önemli değil giden gidiyor haklısınız zarar eden kağıtlar çok gidiyor.. iyi geceler.....yarın ola hayrola........

5. bence süreyi kottan çıkmak için vermeliydiler

alın başınızı gidin demeliydiler.

%1 açıklık nedir ya yıllardır

bu borsayı istemiyorum demek

al *****da git demeliler.

zaten soyguncular.

daha fazla vatandaşı öptürmemeliydiler.

tabi bence.

Çok haklısınız Turquaz bey.

7. 100 üzerinde maliyet oluşturuyor gibiler

bir süre sonra 100 hissenin dibi gibi hissedilecek

pisikolik olay..

insanlar bir fiyat 3-5 gün aynı kaldımı orayı dip kabul ediyor

buda onu yapmak istiyor olabilir.

tabi bence.

8. herkeze alıştıracak 100 tl dip diye sonra..9x lar mı diyorsunuz.. yapar bunlar.. ama mızrak çuvala sığmıyor artık....arkadaşların dediği gibi marşall 320 olmuş bu daha 100 kulubüne yeni girmiş....

Sayfa 546/605 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •