Sayfa 536/605 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586 ... SonSon
Arama sonucu : 4833 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Angry

Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    geçen yıl bu zaman 2 mly zarar varken

bu yıl 8.5xx.xxx zarar olmuş
    akıllara zarar ya inan çok iyi yerden kollanıyorlar..hiç mi hesap sorulmaz bunlardan ama çok da geri yapmadı bu kötü günde. demekki zarar iyi geldi .... bide kar gelse çok düşerdik

2. Selamün aleyküm arkadaşlar, çok yalniz kalmayın diye bende geldim. Beraber bekleyelim sinirlerimiz daha az yıpransin. Şöyle 10-15 yılın acısını çıkaracağı günleri beraberce bekleyelim , moralimizi bozmayalım tarla aldık imar geçecek residans mi dikecekler basit bir ev mi yapilacak yoksa çimen olarak mı kalacak, hisseyi yeni alanlar için daha rahat beklemedikleri bir 10-15 yıl var her geçen gün 15 yıl + 1 gün diye geçecek , bende 8-9 aydir bekleyenlerdenim. Portföyümun 1/3 ünü cmbtn yaptım bekliyorum. Al satlarla 1 yılda belki belki carpilmassam paramı 2 ye katlarim ama bunda beklersem sanki çok farklı şeyler olacak gibi hissediyorum 😂 şöyle düşünüyorum 1000 lotu olan 800 kişi hissenin geleceğine karar verecek 😂 bakalım bakalım ne olacak.

3. 1000 lotu olan 800 kisi, aslında bu hissenin en önemli formülü bu. Yıllarca beklememin en büyük sebebi. Bu kağıda senelerce baskı yapan spek, sizce kaç lot toplamistir. Biz kaç kişi kaldık. Belki de 80 kişiyiz. 😃

4.  Alıntı Originally Posted by yamankalp Yazıyı Oku
    1000 lotu olan 800 kisi, aslında bu hissenin en önemli formülü bu. Yıllarca beklememin en büyük sebebi. Bu kağıda senelerce baskı yapan spek, sizce kaç lot toplamistir. Biz kaç kişi kaldık. Belki de 80 kişiyiz. 😃
    Beklenen yavaş yavaş geliyor sanırım 😂 kaç kat istersiniz 😂 belki kaçak kat bile dikebilirler 😂 inşallah gece kondu olmaz 😂

5.  Alıntı Originally Posted by yamankalp Yazıyı Oku
    1000 lotu olan 800 kisi, aslında bu hissenin en önemli formülü bu. Yıllarca beklememin en büyük sebebi. Bu kağıda senelerce baskı yapan spek, sizce kaç lot toplamistir. Biz kaç kişi kaldık. Belki de 80 kişiyiz. 😃
    Ufak bir telegram kurulsaymis iyi olurmuş hem beklerken canımız sıkılmaz di, bir birimizden güç alirdik

6. vallaha 1000 olsa beni kurtarır..

telegram değilde canlı ekranı olan jo..in açsa süper olurdu..

7. borsa iyi değil dolar kafayı yukarı çevirdi faiz artışı beklenmiyor endeks tutunsa razıyım.. buda tutunur yoksa yandık sanki endeks kağıdı gözü endekse bakıyor.....ekülüsü cment aşagı yapıyor buda yukarı gitmek istiyor haydi hayırlısı bakalım...

8.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Ufak bir telegram kurulsaymis iyi olurmuş hem beklerken canımız sıkılmaz di, bir birimizden güç alirdik
    çimbeton sevdalıları

Sayfa 536/605 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •