Sayfa 510/605 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Anlamadım Damla hanımmıymış, dentici
    bende geçmişi oku diye yazdığımda sizde damla hanım dan bahsedince dentici sandım. özür dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    hısseyı 7 yada 9 aracı kurumadevrettıler
    otomatık robot alsat yapılır ıken alıs ve satıs yazıslarını kaydettı bu program gayet ıyı
    Kesinlikle ayni dusuncedeyim...Alan birkac gun sonra zararina satiyor.Ondan alan da 2-3 gun sonra daha da asagiya veriyor...A1 80 tl civarindan 80 bin lota yakin mal aliyor.Donuyor 1 hafta sonra ciddi zararla satiyor.
    Bu durum CMENT tede gecerli.Is Yatirim 604 bin lota cikinca ort maliyeti 29.5 civariydi...
    Gun gun takip edip,topladim ve hesapladim.
    Her 2 hissede de ayni sekilde davranislar gozlemledim. Benim sizler kadar malim yok ama satacak da malim yok.
    Hayirlisi bakalim...Cumleten iyi geceler.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Amaç hisseyi aşşağı sürüp verdiklerini yerine koymak olmalı

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Amaç hisseyi aşşağı sürüp verdiklerini yerine koymak olmalı
    diğer kağıtlar astronomik rakamlara gidince belki kağıdın değerini anlamışlardır. küçük yatırımcıya vermeden, yedi sekiz aracı kurumla malın piyasaya dağıtılmış algısı yaratarak, tekrardan yukarılara hedefleyebilir . Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by gardiyan Yazıyı Oku
    diğer kağıtlar astronomik rakamlara gidince belki kağıdın değerini anlamışlardır. küçük yatırımcıya vermeden, yedi sekiz aracı kurumla malın piyasaya dağıtılmış algısı yaratarak, tekrardan yukarılara hedefleyebilir . Y.T.D
    Bir şey anladıklarını düşünmüyorum.
    A1 kapitalden malı tekrar dağıttı. Bunun yarısını kendi alsa yarısını dışarıya verdi.
    Bir bakarsınız tekrar başlangıca döneriz.
    ya bu kadar malı var niye böyle yaptı deriz.

10 yıldır aynı hikaye.

Tek değişen tahtayı ilk yukarı süren twitterdaki grup epey yukarıya çekti.

6.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Bir şey anladıklarını düşünmüyorum.
    A1 kapitalden malı tekrar dağıttı. Bunun yarısını kendi alsa yarısını dışarıya verdi.
    Bir bakarsınız tekrar başlangıca döneriz.
    ya bu kadar malı var niye böyle yaptı deriz.

10 yıldır aynı hikaye.

Tek değişen tahtayı ilk yukarı süren twitterdaki grup epey yukarıya çekti.
    hakkımızda hayırlısı neyse o olsun Allah sağlımızı bozmasın sonuçta her şey nasip bol kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    aha bende ne zaman birisi birşey yazacak diye bekliyordum.

%9,5 u beğenmiyorsun anladığım kadarı ile.

Ben ne diyorsam odur dentici.

Aç bu hissenin geçmişini oku.
    Dostum kanki, kısa süreli bilmek önemli değil, bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir, yüzde 9 yükselmiş olabilir ama önemli olan bu yükselişi değerlendirebilmek, yoksa sadece boşa kürek çekmek olur, ben 36.60 maliyetli hisselerimi 94 den sattım, zira ilk denemede 100 ü geçemeyeceğini tahmin ediyordum, şimdiki alım için hedefim yüzde 50 si 46 civarı ters giden birşey olursa da yüzde 50 side 36 civarı uygun gözükmektedir....ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Dostum kanki, kısa süreli bilmek önemli değil, bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir, yüzde 9 yükselmiş olabilir ama önemli olan bu yükselişi değerlendirebilmek, yoksa sadece boşa kürek çekmek olur, ben 36.60 maliyetli hisselerimi 94 den sattım, zira ilk denemede 100 ü geçemeyeceğini tahmin ediyordum, şimdiki alım için hedefim yüzde 50 si 46 civarı ters giden birşey olursa da yüzde 50 side 36 civarı uygun gözükmektedir....ytd...
    Değerli dentici sana dedimya bu hissenin geçmişini oku. Bozuk saat değil isviçre saati.
    Bugün philipo 60 TL ye 6 bin lot satınca dayanamadım.
    Yoksa ben MRSHL dayım oraya da gel sevdim seni.

Sayfa 510/605 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •