Sayfa 61/605 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 481 - 488 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

Kısa zamanda %300 pirilenmiş olan hissenin

Bu kadarlık düşüşü gayet güzel

Ben senin ta emenuke.

2. Vay vay tam endeks hissesi oldun başımıza...sağlam Basında rahatlasın hisse belki ordan yol alır..

Ytd

3. 100 günlük a.o. 36.62
    200 günlük a.o. 36,46
    spek güzel mallandırdı bizi bugün .saolsun , eksik olmasın.
    bakalım 36.00-35.8x- 35.6x- ...
    boğazıma kadar çimbetondayım ama bekliyorum verirse almaya devam.cehennemin dibine kadar ...
    bakalım hata mı yapıyorum zaman gösterecek...öyleyse de bu alımlarımı ieyho,usaş ve ihyaydan gelen karlarla yapıyorum.haydan gelen huya gitsin.spek kaybı ve zamanı göze aldıysa ben de bu riski alıcam...
    dedim ya inat...
    yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Dün aldım biraz.Çıkışa geçerse daha alıcam ama dikkatimi çeken son yazılan bütün yazılar toplanıyor, burda tutundu,daha fazla tutamazlar,uçacak,kaçacak vs.
    Demiştim tepki görmüştüm.38 leri gördüğü gün 37.92 yazılmıştım hepsi gitti.Bence daha fazla düşmez ama 37 lere de baya bi gün çıkmaz.ytd.

5. 1-2 ay 2009 kasım aralık ayı benzerliği için önemli olacak..

aylık macd sıfırın üstüne attığında hareketi başlatır..(2015-2016 da denemiş ama olmamış hareketi başlatamadan sıfırdan dönmüş macd)
    çimbeton,izocam,marsall bu üç silahşörden başka aşağıda bu yapıda olan kağıt kalmadı..
    üçüde aynı durumda..spekleri aynı diye duymayan kalmamış..
    üçüz kardeşler..

yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    1-2 ay 2009 kasım aralık ayı benzerliği için önemli olacak..

aylık macd sıfırın üstüne attığında hareketi başlatır..(2015-2016 da denemiş ama olmamış hareketi başlatamadan sıfırdan dönmüş macd)
    çimbeton,izocam,marsall bu üç silahşörden başka aşağıda bu yapıda olan kağıt kalmadı..
    üçüde aynı durumda..spekleri aynı diye duymayan kalmamış..
    üçüz kardeşler..

yatırım tavsiyesi değildir..
    teşekkürler sayın karaduman, bir de günlük ve haftalıkta bist 100 bazlı cmbtn grafiği paylaşırsanız durum daha ilginç bir alabilir.

7. demir ve diğer inşaat malzemeleri 1 yılda nerdeyse %100 çıktı..
    izocam-marsall-çimbeton kardeşler 4 yılda yarıya inmiş..
    yani bu hisselerde dolar ve inşaat malzemelerine göre %200 lük fiyat farkı oluştu..
    bu farkın kapanması için cv sine göre hareketleri agrasif olan bu üç kardeşler 100 lü rakamları görmeli..

8. bu üç kardeşlerden 4 yıldır taban hareketini tamamladığını en çok gizleyen de çimbetondur..
    o yüzden günlük ve haftalıkda bişey belli etmez bunlar, aldatabilir..
    beklenen çubukların nerden başlayacağına patron karar verecek..

kolay bir gösterge; aylık macd ı takip edin..sıfır üstüne attığında ne olacak bakalım..
    başka bişeyle kafa bulandırmaya gerek yok..

Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    teşekkürler sayın karaduman, bir de günlük ve haftalıkta bist 100 bazlı cmbtn grafiği paylaşırsanız durum daha ilginç bir alabilir.

Sayfa 61/605 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •