Sayfa 575/605 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. artık küçük yatırımcı gelmesi zor ne olacagı belli olmaz bence günlükçüler dahil yakar adamı 196 lira taban 239 lira tavan 44 liraya yakın marj var yürek ister.. beton bu yarın ne yapacagı belli olmaz... bedelli ne zaman verir 2021 nisanda genel kurul bu dereden çok sular akar bence eger küçük yatırımcı gelirse sallar bi tavan bi taban... yanı arkadaş hayırlı olsun demiş bölünme kararı mı var bu beklentiyi herkez biliyor zaten tuncay turşucu söyledi diye mi bedelsiz verecek.. hadi bakalım görecez

2. 12 yıldır bekleyen biri olarak benim gibi bekleyen sayın drUfuk vardı 5 yıl önce kendisiyle özelden konuşmuştum acaba hala burdamı kendisi.
    Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç.

3.  Alıntı Originally Posted by Apple Yazıyı Oku
    12 yıldır bekleyen biri olarak benim gibi bekleyen sayın drUfuk vardı 5 yıl önce kendisiyle özelden konuşmuştum acaba hala burdamı kendisi.
    Hey MAŞALLAH, sabrınıza hayran kaldım.
    INŞALLAH mükafatını kât kat alırsınız...
    2010 yıllarinda 30 veya 50 tl falan sanırım, ozamanlar bedelsizler hareket ettiğinde hep gözüm buradaydı, tabi alıp bekleyemedik, nasip diyelim... fazla işlem görmeden direk tavan kitlemesi, acaba haber mi gelecek diye düşündürdu beni , sizce ne olabilir, bir fikriniz varmı?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Apple Yazıyı Oku
    12 yıldır bekleyen biri olarak benim gibi bekleyen sayın drUfuk vardı 5 yıl önce kendisiyle özelden konuşmuştum acaba hala burdamı kendisi.
    Ben burdayım arkadaşım 24-32 arasında 10k topladım ve bugüne kadarda o lota dokunmadım, arada başka lotlar aldım sattım ama yükseleceğini çocuk bile tahmin edebilirdi....ytd...

5.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Ben burdayım arkadaşım 24-32 arasında 10k topladım ve bugüne kadarda o lota dokunmadım, arada başka lotlar aldım sattım ama yükseleceğini çocuk bile tahmin edebilirdi....ytd...
    Hâlâ satmadiğiniza göre bedelsiz veya başka bir beklentiniz var )

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    yeniliklerin cmbtn yatırımcısına bol kazanç ve uğur getirmesi dileğimle...
    Ben bu arkadaştan söz ediyorum kendisi eski forumda drUfuk olarak belirmişti nicikini.
    Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç.

7. Alıntıdır....bugün kü geri çekilme yarın %4 luk bir düşüşe işaret olarak algıladım, nasip yarın ola hayrola...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Neler oluyor bu çmbtn a sermaye mı arttıracak yoksa..Ya da aynı durumdaki Konya bfren vs. Bakıp bunu da mı oraya çekecekler.sermayesi Konya dan düşük hıcbır eksiği yok.. Hareketı geç farkettik.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 575/605 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •