Special Days Image
Sayfa 437/605 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 4834 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Arkadaşlar görmüyormusunuz. Diğer şirket Cment; 1 aydır hergün 10 kademe yükseliyor.Grafiğine bakın.Anormallik olduğu ordan belli. Canlı bomba gibi. Kimse yorum bile yapamıyor. Ben 2012'den beri tutuyorum. Sizin yazdıklarınızı eskiden çok yazdım. Çok kıyaslama yaptım. Bunların insafına kalmışız. Aslında kaliteli şirketler, kaliteli kağıtları almak lazımmış. Bir gün yüksek bedelsiz verirde Netaş-Brisa gibi olur diye bekliyorum işte..

2. Ben Cmentten bahsettiğim anlarda CMENT taban yaptırmışlar. Bunlar böyle işte. Allah yardımcımız olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by gardiyan Yazıyı Oku
    sizin anlayacağınız kimse koyun değil ancak sistem küçük yatırımcıdan yana değil
    kaç kişi yapmıştır senin yaptığını, 10 binde 1!... eğer birlik olunur devamlı face, twit, mail bombardımanı tutulursa illaki etkisi olur. düşün diyelimki 300 yatırımcı bulduk madur herkes günde bir mail çekse ne oluyor derler.

4.  Alıntı Originally Posted by DAMLA Yazıyı Oku
    kaç kişi yapmıştır senin yaptığını, 10 binde 1!... eğer birlik olunur devamlı face, twit, mail bombardımanı tutulursa illaki etkisi olur. düşün diyelimki 300 yatırımcı bulduk madur herkes günde bir mail çekse ne oluyor derler.
    sayın damla şirkete veya spk.ya şuana kadar kaç tane yazı gönderdiniz

5.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    sayın damla şirkete veya spk.ya şuana kadar kaç tane yazı gönderdiniz
    şirketi 3 kere aradım spk ya 2 kere mail 1 kere faks çektim, eğer hergün 1 kişi arasa mail ve faks çekse muhakkak fark olur.

6. nasıl mücadele edeceğiz, hiçbir şey yapmayarak değil. muhakkak şirket aranıp rahatsız edilecek biz sonuçta şirketin ortağı değilmiyiz!... hesap sorma hakkımız var. Yatırım yaptığımız bu hisse neden dolar euro altın petrol demir vs. değer kazanırken biz değer kaybediyoruz 20 yıldır. sizin amacınız yatırım yapanları soymak mı diyeceğiz. mail çekeceğiz faks çekeceğiz. bu işin sorumlusu SPK yıda görevini yapmaya mecbur bırakacağız.

mynetfinans tada yazıyorum. mağdur arkadaşlar birlik olursak sesimiz çıkar. Birkaç kişinin sesi maalesef çıkmıyor.

7. kredi fizlerinin aşağıya çekilmesi inşaat firmalarını olumlu etkileyecektir. cimbeton da bundan istifade edecektir.

8. CMBTN hisselerinde 26 seviyesi aşağı yönlü kırılmadığı sürece bir risk taşımıyor. Şu an için kademeli olarak yükseliş trendi devam ediyor. 26,00 tl "STOP" olmak üzere pozisyonlar en azından 30,00 tl seviyesine kadar devam ettirilebilir. 30,00 tl nin aşılması durumunda yükseliş trendi ivme kazanacaktır.

Bayram Öncesi Borsa İstanbul'da Taban ve Tavan Seviyeler Ne Olacak https://youtu.be/b0fNlKmH34I

Bayram Öncesi Dolar Euro TL de Son Durum https://youtu.be/WAUeXJTkDmE

-----
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...!

Sayfa 437/605 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •