Sayfa 511/605 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Değerli dentici sana dedimya bu hissenin geçmişini oku. Bozuk saat değil isviçre saati.
    Bugün philipo 60 TL ye 6 bin lot satınca dayanamadım.
    Yoksa ben MRSHL dayım oraya da gel sevdim seni.
    Çocuklar yorum yapmaya başlamış 14k bız uc arkadaşta var yabancı 6k gotunun kılının kılı

2.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    Çocuklar yorum yapmaya başlamış 14k bız uc arkadaşta var yabancı 6k gotunun kılının kılı
    Hoşt lan deyus. Götlü kıllı felan bu ne kelimeler yavmaş, neden böyle konuşuyorsun müdür. Hem Sen nerden çıktın lale. Sen
    Lafı nerenden alnıyorsun teyayre. Başlarım arkadaşınada sanada. Lombak.
    Senin gibi godoşlar yüzünden adamın yazası gelmiyor. Sen tahtayı görsen 6 bin lot lotu 60 a philiponun sattığını görürsün. Ama sen lafı götünden anladığın için normal.
    Bırak 3 arkadışnla seni , Senin 72 sülalen gelse benim bir haftada yaptığım iilemi hayatın boyunca yapamaz teyyarre
    Aç biraz oku. Öğren birşeyler.
    Şimdi sittir pislik herif

3.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    3 arkadışnla senin toplamın hepi topu 900bin TL. Beyaz şahininiz de vardır. beyaz kokmuş çoraplı ankara havası çalan kusmuk herif.
    Seni ciddiye alıp yazmak hata.

4. 1992 den beri borsadayım. yaşın başın kaç bilmiyorum ama beyin yaşın 15 bellir.
    milyonlarca lot cmbtn aldım sattım son 10-15 yılda, senin sermayeni komisyon vermişimdir belki lale. böyle ........ yüzünden adamın gecesi mahfoluyor.
    sidikli herif

5.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    1992 den beri borsadayım. yaşın başın kaç bilmiyorum ama beyin yaşın 15 bellir.
    milyonlarca lot cmbtn aldım sattım son 10-15 yılda, senin sermayeni komisyon vermişimdir belki lale. böyle ........ yüzünden adamın gecesi mahfoluyor.
    sidikli herif
    milyonlarca adet cımbeton sattım bu sıtedekı hangı cım betoncu bu sozune ınanır olsa olsa Sidikli Raziye

6.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    1992 den beri borsadayım. yaşın başın kaç bilmiyorum ama beyin yaşın 15 bellir.
    sidikli herif
    twitter da bir Relax kişi var belli ki o sen sın

7. İtinalı bir şekilde gereğini yapıyor.

Eski günlere döndük.

Kim bilir bir daha ne zaman?

8. ÇİMBETONUN 20 yıl burda durması yazık değilmi bu bir soygundur

Sayfa 511/605 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •