Sayfa 433/605 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    sen kapanışa bak..eksi olma ihtimali yüksek..
    aynen vakfn e bak devre kesici yedi ama tavanı yaptı.

2. bugün bu hissede ne oldu böyle bilen var mı? bir baktım yüzde 10 ile birden devre kesti..sonra bir baktım tahta açıldı yüzde 5 e inmiş anında.26 üzeri kademeler hep full alım olmuş..Bir daha da üzerini görmedi zaten..Bu borsada tuhaf işler olmaya başladı.Normalde bu işlemler ile hissenin 26 üzeri kapaması lazım ama bizim borsada herşey mümkün

3. ses kalmamış burada

4.  Alıntı Originally Posted by DAMLA Yazıyı Oku
    nasıl bir hisse çıkarken devre kesen hisselerin %70 i çıkmaya devam ediyor. %55 i tavan yapıyor yada yakın kapatıyor bizim uyuz eşşek geri geliyor aynı yere
    Bu sağlam ellerde olduğunu gösterir

Herkesin bir planı vardır ama en büyük plan yapıcı Allah ' dır. Al-i İmran/54

5.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Bu sağlam ellerde olduğunu gösterir

nasıl sağlam elde anlamadım! bist 95 bin iken en son 3600 yı gördü bist 96500 e geri çıktı hala 2600 da ben bu hisseyi uzun zamandır izliyorum bir ara borsa 47 binde iken 6400 te idi böyle sahip çıkacaklarsa çıkmasınlar. birde ikide bir bedelsiz diyenler bu hisse tarihinde hiç bedelsiz vermedi sallamayın. milletin vebaline girmeyin.

6.  Alıntı Originally Posted by DAMLA Yazıyı Oku
    nasıl sağlam elde anlamadım! bist 95 bin iken en son 3600 yı gördü bist 96500 e geri çıktı hala 2600 da ben bu hisseyi uzun zamandır izliyorum bir ara borsa 47 binde iken 6400 te idi böyle sahip çıkacaklarsa çıkmasınlar. birde ikide bir bedelsiz diyenler bu hisse tarihinde hiç bedelsiz vermedi sallamayın. milletin vebaline girmeyin.
    Sağlam ellerde olmasa spekler arada bir havalandırır biz de maliyet düşürürdük.

7. sağlam elde olsa arada götür getir yaparlar..

bu sahipsiz hisse.

arada bir gurup giriyor

%30-40 yaptırıp geri veriyor..

iyiki sahipliymiş..yıllardır sürünüyor..

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    sağlam elde olsa arada götür getir yaparlar..

bu sahipsiz hisse.

arada bir gurup giriyor

%30-40 yaptırıp geri veriyor..

iyiki sahipliymiş..yıllardır sürünüyor..
    Sağlam elde değil sizin dediğiniz olsun

Sayfa 433/605 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •