Sayfa 588/605 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Önümüzdeki haftanın seyri hakkında yorumu olan varmı

2. Cool

Alıntı Originally Posted by dytyavuz Yazıyı Oku
    Önümüzdeki haftanın seyri hakkında yorumu olan varmı
    Tahtanın sahibi bilir.

3.  Alıntı Originally Posted by dytyavuz Yazıyı Oku
    Önümüzdeki haftanın seyri hakkında yorumu olan varmı
    Sosyal medyada kanal istanbul, bedelsiz sermaya arttırımı, izmirde kentsel dönüşüm konusunda baya ismi geçiyor cmbtn 'nun.. endeks çok büyük yamuk yapmazsa yeni zirvelere yolculuk var gibi ..

Asla yatırım tavsiyesi değildir

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Sosyal medyada kanal istanbul, bedelsiz sermaya arttırımı, izmirde kentsel dönüşüm konusunda baya ismi geçiyor cmbtn 'nun.. endeks çok büyük yamuk yapmazsa yeni zirvelere yolculuk var gibi ..

Asla yatırım tavsiyesi değildir

sayın kaybeden1 söylemiştim sattığınız fiattın altına koyarsınız malları diye koydunuz herhal yerine hayırlı olsun gönlümüz gitmesinden yana çünki bende sizin gibiyim.....

5.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    sayın kaybeden1 söylemiştim sattığınız fiattın altına koyarsınız malları diye koydunuz herhal yerine hayırlı olsun gönlümüz gitmesinden yana çünki bende sizin gibiyim.....
    Valla yukarıda yazmıştım resmen mal veriyorlar umudum hiç yok du ne yalan söyleyeyim....
    2. Tavandan sonra ikna oldum ve son dakikada 388 den tekrar aranızdayim.... varsa nasibimizi sebepleniriz...
    Hayırlı haftalar bol kazançlar dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Valla yukarıda yazmıştım resmen mal veriyorlar umudum hiç yok du ne yalan söyleyeyim....
    2. Tavandan sonra ikna oldum ve son dakikada 388 den tekrar aranızdayim.... varsa nasibimizi sebepleniriz...
    Hayırlı haftalar bol kazançlar dilerim

aynen isteyene istediği fiattan veriyorlar malı ..bakalım ne olacak sonumuz..tekrar hoş geldin....umarım herkez kazanır....

7.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    aynen isteyene istediği fiattan veriyorlar malı ..bakalım ne olacak sonumuz..tekrar hoş geldin....umarım herkez kazanır....
    Hoşbulduk... hakkimizda hayırlısı olsun inşallah

8. bilanço ne zaman gelecek bilen varmı.. zaman daralıyor ..bürütten çıkıyor son 3 seans...

Sayfa 588/605 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •