Sayfa 552/605 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. neden bişey anlamadınız sayın sevenhill sayın turkuaz sormuş bende ondan alıp yapıştırdım yani spek belirler.... birde piyasa baksana ermenistan savaş çıkarmış..... sizede katılıyorum AYNEN BURA BORSA.... HERKEZ HAK ETTİĞİ ( YANİ ALDIĞI KADAR RİSK DİYORUM BEN) KADAR KAZANÇ ELDE EDECEK....VEYA ZARAR EDECEK.....

2. savaş yeni çıkarmamış ki, yıllardan beri var olan savaşın yeni bir aşaması..

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    savaş yeni çıkarmamış ki, yıllardan beri var olan savaşın yeni bir aşaması..
    yani doğru söylüyorsunuz ..ermenistan sürekli provakasyon yapıp azeri vatandaşlarımıza saldırıyor baksanıza 6 köy geri almış azeriler gerçi cürümü kadar yer yakar ama seferberlik ilan etmişler bu sefer provatörleri daha ciddi gibi ..türkiye azarbeycanın her zaman yanındadır..... sizede teşekkür paylaşımlarınız güzel.. pek anlamıyorduk teşekkürler açıklamalı olunca anlıyoruz

4. çok erken tavana yapıştık harika... bozmaz inşallah.. cmenttende ayrıştık iyi oldu. zaten alt pazara geçti o gitmiyor.sanki tedirgin oda yapışsa tavana... sanki daha iyi oluyo gibi.. psikolojik alışmışız.... ceza gelmez inşallah spkdan ... tavanda bekleyen lot sayısı gören....

5. 28000 yazmışlar, diğer tarafta....

6. haydi bakalım beton 138.8 ve 113.7 marja bak valla kaçıyom ben ekrana bakmıyacam ... biraz versek mi sonra pişman oluruz diye aradayım... bakalım bugün ne yapacak....gelde al veya sat..ekülüsü cment beni tedirgin ediyor. geri geri geliyor...

Ben yine aranızdayım..biraz pahalıya mal oldu ama.pkent te yaptığım hatayı bunda yapmayın dedim.Allahın izniyle tabii.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    haydi bakalım beton 138.8 ve 113.7 marja bak valla kaçıyom ben ekrana bakmıyacam ... biraz versek mi sonra pişman oluruz diye aradayım... bakalım bugün ne yapacak....gelde al veya sat..ekülüsü cment beni tedirgin ediyor. geri geri geliyor...
    kazanç arttıkça, elde edilen kazançtan kaybetmek veya daha çok kazançtan olmak ikilemi oluşmaya başlamış galiba..

Sayfa 552/605 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •