Sayfa 589/605 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599 ... SonSon
Arama sonucu : 4836 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    bilanço ne zaman gelecek bilen varmı.. zaman daralıyor ..bürütten çıkıyor son 3 seans...
    Özelden mesaj atmıştım ama gormediniz sanırım

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Özelden mesaj atmıştım ama gormediniz sanırım

sayın kaybeden1 yeni gördüm kusura bakma...cevabı yazdım hepimiz için hayırlısı olsun....

3. sermayesi düşük ve üzerine kar eden hisseler bu yıl kartonun bedelsiz vermesi ile kıymete bindiler..karton sayesinde bu hisseler tekrardan hatırlandı...bence çok da güzel oldu...sermayesi düşük olan hisseler altın değerine geldiler...açıkçası ben de bu rüzgardan egegübre ve jantsadan iyi kazandım...şimdilik de kancayı bir bebek hisse olan gedzaya attım...

gedza 11,6 milyon tl lik düşük sermayesi ile üç çeyrekte 17 milyon kar yapması ile , döviz fazlası ile ,ihracatçı yapısı ile düzelen finansalları ile ve en önemlisi de bu yıl içinde toplamda yapacağı devlet teşvikli 50 milyonluk yatırımları ile göz kamaştırıyor...bu yatırımlardan 39 milyonluk kısmı otomotiv sektörüne yönelik..bu yatırım ile otomotiv plastik aksamları üretecek ve yepyeni bir sektöre el atmış olacak...ayrıca madenler ile ilgilenen bir de iştiraki var...bu yatırımları bu yıl sonunda bitirmeyi hedefliyor..bu yatırımlar ile birlikte cirosu ve karı katlanacaktır...ayrıca bu yıl içinde sermaye tavanı süresi doluyor...eğer süreye uyacak olursa sermayesini 11,6 milyondan 35 milyona bedelsiz olarak artırması lazım..

bu güzel beklentiler ile güzel çıkması lazım...ama hisse toplu...orda birileri ağalıklarını ilan etmişler...baskı ile suni olarak hisseyi zapt etmeye çalışıyorlar...geleceğin konyası ,egeeni ,jantsası ,alcarı ,egegübresi olarak görünüyor bana...tek sorun ordaki küçük ağa...

bu tür kaliteli hisselerde cefa çekmeden sefa çekilmiyor....tıpkı karton ve konyada çekilen cefalar gibi...neyse dostlar ben biraz derdimi açtım burayı da işgal ettim kusura bakmayın lütfen..

ben hepinize başarılar diliyorum...umuyorum ki cimbeton da hakketiği yere çıkar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by siyahbrl Yazıyı Oku
    sayın kaybeden1 yeni gördüm kusura bakma...cevabı yazdım hepimiz için hayırlısı olsun....
    Estağfurullah nedemek...
    Acaba bu arşa satışı nezaman oldu ve miktar nekadar di ?

5.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Estağfurullah nedemek...
    Acaba bu arşa satışı nezaman oldu ve miktar nekadar di ?

sayın kaybeden1 ya bu şirket hep diyorum batak yoksa şimdi 10 katı değerlerde olurdu bazı arkadaşlar 36 liradan 420 olmuş çok pahalı diyorlar işin aslı o degil bence arsa satışı 2010 diye hatırlıyorum 13 milyona o zamanın parası 13 tirilyon yok fona koyduk yok yüzde 25 harcadık para ne oldu belirsiz.. bu ülkede çimento sat sürekli zarar et.. sormazlar mı.. kardeşim ne diye bu işi yapıyon yönetim gideri italyan kardeşlerimiz 7 trilyon gösteriyor komediiiiiii ya... kar edebilirmisin sen bu şirkette.. geçen sene 5 trilyona yakın zarar vardı çok eskiden olduğu için eski para ile yazıyorum anlayın artık....yüzde 2000 bedelsiz verme potansiyeli var fakat yok şirkette tık yok tuncay turşucu bey bilancoda güçlü bedelsiz verme potansiyeli yüksek kagıt dedi kagıt 530... lira oldu. fakat. sen yatırımcısın sürekli zarar yazan şirkete ortak olurmusun ama bura istanbul borsası herşey olur.. işte sorarsan sen niye burdasın diye bu yüzden... yatırım tavsiyesi değildir.....

arkadaşım gediz ambalaj demiş onun fikridir karışmam saygı duyarım.. para onun parası istedigi kagıda yatırır.. ama bu kagıdı ben 4.50 hatırlıyom 2019 sonu 2020 de herhal şimdi 35 mi kaç katı 7 katı kadar gitmiş.. sürekli yükseliş yapıyor demek ki kar eden bir şirket yatırımcısına hayırlı olsun da gediz sayfasıda okusak daha iyidi..
    Son düzenleme : siyahbrl; 06-02-2021 saat: 15:26.

6. Ilk defa bir hisseye bukadar baskı yapıldığını gördüm...
    Karşılıklı al gülüm ver gülüm yaptılar... Hadi bakalım yarın ne yapacaksın, beselsiz beklentisi olanlar dan tavan oldu ama bizim patron daha vakit var acele etmeyin dedi resmen;)))

7.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Ilk defa bir hisseye bukadar baskı yapıldığını gördüm...
    Karşılıklı al gülüm ver gülüm yaptılar... Hadi bakalım yarın ne yapacaksın, beselsiz beklentisi olanlar dan tavan oldu ama bizim patron daha vakit var acele etmeyin dedi resmen;)))

Sayın kaybeden1 baskı bir çok hissede var gedzada, pistonda egegübrede gördüm ama bir yer kadar er veya geç ederini bulur hisse sabır .

8. 400 altina bırakmıyor gibi yapıyordu çakal 390 bakalim ne kadar sarkacak bilanco 11 mart son tarih ne zaman gonderirler acep o zaman almaya baslayacam

Sayfa 589/605 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •