Sayfa 485/605 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 4833 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Dentıcı olarak cefaks denen boş mesaj atıcısını kınıyorum....

2. işlem yapan arkadaşlar çok dikkatli olunuz bunlarda dolandırıcılık bir meslek haline gelmiş.

3.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    işlem yapan arkadaşlar çok dikkatli olunuz bunlarda dolandırıcılık bir meslek haline gelmiş.
    Bende şaşkınım neler oluyor 100-200 lotla kademeler alt üst oluyor

4. Böyle silkeleme fırsatı isteseydi de bulamazdi. Adamın eline kırk yılda bir geçer savaş çıkması ihtimali.50 den 33 e kadar indirmiş kağıdı. Bu korkuyla satan zaten sattı malını. Artık kabul edin kardeşler satmayanin malını değil buralardan 60 70 lerden de alamayacaksınız. O işler bitti gitti. Sizin elinizdekiler nasıl kemiklestiyse. O toplayamadiklarıniz varya, onlarda sahiplerinin elinde kemiklesti. İstediğiniz kadar filim çevirin benim elimdekileri 3 hanelere çıkmadan alamayacaksınız. Öyle 3 hanelerin dibi de değil ha şimdiden söyleyeyim haberiniz ola. İsterseniz çıkarmayin 2 yıl 3 yıl 5 yıl daha oyalanin. Hem bilancoları daha rezil açıklama fırsatınız olur. Hem benimde işime gelir. Sizin aldığınız gibi 1 er 1 er almaya devam ederim. Haydi size hayırlı işler kardeşler. Yatırım tavsiyesi değildir. Hoş bu paçavra yatırım yapılacak kağıt statüsünde bile değil ya. YTD

5. Sizin o dediklerinizi her gelen yazıyor

Sonra arkasına bile bakmadan

Sessiz sedasız tüyüyor

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Sizin o dediklerinizi her gelen yazıyor

Sonra arkasına bile bakmadan

Sessiz sedasız tüyüyor
    Tüyoyo derken. sizde bu kağıt yokken bende vardı. Hoş elinde varmı yokmu o da belli değil ya neyse. ben 2012 den beri bekliyorum. hesap yeni açılmış olabilir. çünkü forum yenilendikten sonra açmamıştım hesabı.[ATTACH=CONFIG]24411
    varsa elinde yapıştır ekrana. bak senin için yolladım.

Bu yazdıklarımı da unutma. bi sonraki ekran görüntüsü de. tüydüğümü söylediğin mesaj varya, işte orda yazanlar gerçekleşince olacak. YTD
    Attached Images Attached Images

7. şimdi sıra sende artık yollarsın bi ekran görüntüsü.

8. elinde yok demedimki..

senin gibi şov yapanı çok gördük dedim..

onu bile anlamamışsın..

Sayfa 485/605 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •