Sayfa 438/605 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Ufuk35 ve devrikiki..beton icin ikisinin yorumlari on numara bes yildiz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. 20’lerden 60 küsürlara çıktığı günleri bilirim. Karı tamamen ÇİMENTAŞ tarafından hortumlanan, SPK’ ca buna yıllardır göz yumulan, sadece manüplatörü istediği zaman yükselen boktan bir hisse senedidir kendisi.

3.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Ufuk35 ve devrikiki..beton icin ikisinin yorumlari on numara bes yildiz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    uzun zamndır yoksunuz.bir teknik analiz rica etsek. sizin tekniğiniz yanında bizim yorumlar amatör kalır. zaten k.y.nın adam sendeciliği sayesinde pek yorum da yapmıyoruz artık. oysa ne bilgilerden mahrum kaldıklarını bilmiyorlar.
    haa dersen ki sen çok biliyorsun da ne fark var. malesef diyebileceğim sadece hiç.
    yanlış zamanda yanlış tahta...
    ama zamanı bunun da gelecek. ve her gecen gün o güne yaklaşıyoruz...
    sabır … sonuna kadar sabır...
    yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    uzun zamndır yoksunuz.bir teknik analiz rica etsek. sizin tekniğiniz yanında bizim yorumlar amatör kalır. zaten k.y.nın adam sendeciliği sayesinde pek yorum da yapmıyoruz artık. oysa ne bilgilerden mahrum kaldıklarını bilmiyorlar.
    haa dersen ki sen çok biliyorsun da ne fark var. malesef diyebileceğim sadece hiç.

5.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    merhaba,

yükselen trend üzerinde kaldığı sürece sorun olmaz diye düşünüyorum ama hem yurtiçi hem yurtdışı piyaslar buna müsade ederler mi bilemiyorum

ayrıca teknik filan hak getire..şirketi sizin kadar iyi bilen ve tanıyan sayılı kişi vardır forumda.şirket yetkilileri hariç onlara da selam olsun,nasılsa takiptelerdir diye düşünüyorum topiği

6. Bence şirket yetkililerinde de fazla bilgiye sahip.
     Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    merhaba,

yükselen trend üzerinde kaldığı sürece sorun olmaz diye düşünüyorum ama hem yurtiçi hem yurtdışı piyaslar buna müsade ederler mi bilemiyorum

ayrıca teknik filan hak getire..şirketi sizin kadar iyi bilen ve tanıyan sayılı kişi vardır forumda.şirket yetkilileri hariç onlara da selam olsun,nasılsa takiptelerdir diye düşünüyorum topiği
    SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sn. sagopakajmer ve ufuk 35 cmenteki son durum hissenin birden değer kaybının cmbtn a nasıl etkisi olur.

8.  Alıntı Originally Posted by DAMLA Yazıyı Oku
    sn. sagopakajmer ve ufuk 35 cmenteki son durum hissenin birden değer kaybının cmbtn a nasıl etkisi olur.
    Cment 1 ay boyunca hergün 10 kademe yükselirken, bizimki yükseliş yapmış gibi; şimdide cmentin düşüşünde düşüyor. Zeten Endeksin yükselişinde de ayak uydurmadı. Adi kağıt ve onu bu hale getirenlere LANET olsun...Yüce Rabbim yaptıkları fesatlıkları ve oyunlarını boşa çevirsin.

Sayfa 438/605 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •