Sayfa 389/605 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 4838 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Hedef fiyat, 29 TL. Çünkü or.sp. çocuğu spek çok mal kaptırdı. Bu malları 29 'lu fiyatlardan geri toplaması lazım. Daha sonra tekrar 32-33 bandına hareket edip, tekrar 29 bandına alçak ve sert düşüş yapacaktır. Ben hissede olmadığım için hiç bir sorun yok. Ancak spek ya da bu düşüşe sebep olan her kimsen, Allah senden değil senin çoluk çoçuğundan fakir-fukara ve gariban küçük yatırımcının ahını ve hakkını çıkarsın. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Cuma günü bu nasıl bir bedduadır.neden speğe değil de masum çocuklara?
    bir daha yazmıycam deyip en çok yazan olarak bir de hedef 29 muş.şaka gibi

2.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    Cuma günü bu nasıl bir bedduadır.neden speğe değil de masum çocuklara?
    bir daha yazmıycam deyip en çok yazan olarak bir de hedef 29 muş.şaka gibi
    Sayın UFUK 35,
    Neden üstünüze alındınız. Yoksa spekülatörlerden birisi de siz misiniz. Sizde biliyorsunuz, bu kağıdın ederinin şu anda en az 40 'lı rakamlar olması gerektiğini. Ama nedense bazı spekülatörler, kağıtta fiyat baskısı yaparak, kağıdı en ucuz fiyattan almaya çalışıyor. Tabii ki serbest piyasa ekonomisinde bu çok doğaldır. Ancak sizin gibi akıllı adamlar, bu fiyatlardan bu hisseyi satmıyor, aksine daha fazla almaya çalışıyorsunuz. Olan benim gibi saf ve korkak küçük yatırımcıya oluyor. Korkuyoruz, çünkü daha aşağı fiyatlara düşer diye. Ben kast ettiğim şu, siz de biliyorsunuz ki, bu hisse seçimden sonra bu hisse hak ettiği değeri bulacak. Çünkü belki İzmir deki fabrikasını başka bir yere taşıyacak, belki bedelli ya da bedelsiz bir sermaye artışı yapacak vs. bazı dedikodular piyasa da kulaktan kulağa dolaşıyor. Bu arada bende İzmirliyim, şu an ki fabrikaya da yakın bir yerde oturuyor ve çalışıyorum. Eğer, herhangi birisine saygısızlık yapmışsam, herkesten özür dilerim. Herkese hayırlı Cumalar dilerim. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın UFUK 35,
    Neden üstünüze alındınız. Yoksa spekülatörlerden birisi de siz misiniz. Sizde biliyorsunuz, bu kağıdın ederinin şu anda en az 40 'lı rakamlar olması gerektiğini. Ama nedense bazı spekülatörler, kağıtta fiyat baskısı yaparak, kağıdı en ucuz fiyattan almaya çalışıyor. Tabii ki serbest piyasa ekonomisinde bu çok doğaldır. Ancak sizin gibi akıllı adamlar, bu fiyatlardan bu hisseyi satmıyor, aksine daha fazla almaya çalışıyorsunuz. Olan benim gibi saf ve korkak küçük yatırımcıya oluyor. Korkuyoruz, çünkü daha aşağı fiyatlara düşer diye. Ben kast ettiğim şu, siz de biliyorsunuz ki, bu hisse seçimden sonra bu hisse hak ettiği değeri bulacak. Çünkü belki İzmir deki fabrikasını başka bir yere taşıyacak, belki bedelli ya da bedelsiz bir sermaye artışı yapacak vs. bazı dedikodular piyasa da kulaktan kulağa dolaşıyor. Bu arada bende İzmirliyim, şu an ki fabrikaya da yakın bir yerde oturuyor ve çalışıyorum. Eğer, herhangi birisine saygısızlık yapmışsam, herkesten özür dilerim. Herkese hayırlı Cumalar dilerim. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    10 bin lotla 10 yıl zararda bekleyin.yanınızdaki şirketin genel kuruluna gidip hak aramayın.
    kusura bakmayın ama speğin değil çocuğuna , kendine bile beddua okumaya hakkınız yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    10 bin lotla 10 yıl zararda bekleyin.yanınızdaki şirketin genel kuruluna gidip hak aramayın.
    kusura bakmayın ama speğin değil çocuğuna , kendine bile beddua okumaya hakkınız yok.
    Sayın UFUK35,
    Şirketin Genel Kurul Toplantısına katılıp katılmadığımı nereden biliyorsun. Belki bende katılmışımdır. Neyse, sorun şu an için o değil. Ben Cmbtn da yaptığım tüm zararları başka hisseler de şu an için telafi ettim. Benim şikayetim şu, Cmbtn dan daha kötü mali bilançolara sahip hisseler, hak ettiği değerlerden daha yüksek fiyattan işlem görür iken; serbest piyasa ve fiyat ekonomisine göre (herkes istediği hisseyi, istediği fiyattan alıp satabilir) de olsa Cmbtn 'nun değeri bu fiyat değil; onu dilimin döndüğünce anlatmaya ve söylemeye çaba gösteriyorum sevgili dostum. Bizim gibi korkak ve saf küçük yatırımcılar olmasa idi; sizin gibi büyük yatırımcılar bu kadar düşük fiyatlardan bu hisseyi alabilirler mi?. Neyse, size özel bir sorum olacak ve mutlaka olumlu-olumsuz bir cevap bekliyorum. Bana özelden de bu sorunun cevabını atabilirsiniz. Sorum şu: Neden bu kadar bu hissede satış baskısı yapılmakta. Ve neden sizin gibi büyük yatırımcılar bu hissenin bu kadar düşük fiyattan işlem görmesini kabul ediyorsunuz. Hepimiz birlik olur ve elimizdeki hisseleri satmazsak, spekülatörler ne yaparsa yapsın bu hisse hak ettiği değeri bulur diye düşünüyorum. Sizce Cmbtn hissesindeki beklentileriniz neler ve neden bu fiyatlardan işlem görüyor bu ADİ hisse. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın arkadaşım, sizi kırmış isem sizden de özür dilerim. Bu arada bence spekülatörlerden birisi de Cment firmasının yönetim kurulunun kendisi ya da firmanın içinden haber alabilen birileri gibime geliyor. Sanki bu hissede olumlu ya da olumsuz bir şeyler olacağını bilen kişiler, bile bile bu hissenin yükselmesini istemiyor gibime geliyor. Ben bu hisseyi, bu fiyattan alıp almama konusunda şu an çok KARARSIZIM. Herkese bu hissede bol kazançlar dilerim. Burada yazılanlar, Kesinlikle Bir Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. SAYIN:
    Senirkent nedense elinizde hisse var iken yazmadığınız yazıları 10000 lot hissenizi sattıktan sonra sayfada yazılar yazmaya başlıyorsunuz. Size sorulmadan yok şunu aldım zararımı çıkardım yok bunu aldım parayı katladım falan filan. 10000 lotla 10 yıl bekliyorsunuz birşey yok. Sonra satıp 1 ayda zararınızı çıkartıyorsunuz öylemi.
    Dekontlarını burda paylaşımda borsacı mı avcı mı olduğunuzu bilelim.
    Birde sözünüzün eri olun yazmayacağım dediğiniz tahtada yazmayın.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın UFUK35,
    Şirketin Genel Kurul Toplantısına katılıp katılmadığımı nereden biliyorsun. Belki bende katılmışımdır. Neyse, sorun şu an için o değil. Ben Cmbtn da yaptığım tüm zararları başka hisseler de şu an için telafi ettim. Benim şikayetim şu, Cmbtn dan daha kötü mali bilançolara sahip hisseler, hak ettiği değerlerden daha yüksek fiyattan işlem görür iken; serbest piyasa ve fiyat ekonomisine göre (herkes istediği hisseyi, istediği fiyattan alıp satabilir) de olsa Cmbtn 'nun değeri bu fiyat değil; onu dilimin döndüğünce anlatmaya ve söylemeye çaba gösteriyorum sevgili dostum. Bizim gibi korkak ve saf küçük yatırımcılar olmasa idi; sizin gibi büyük yatırımcılar bu kadar düşük fiyatlardan bu hisseyi alabilirler mi?. Neyse, size özel bir sorum olacak ve mutlaka olumlu-olumsuz bir cevap bekliyorum. Bana özelden de bu sorunun cevabını atabilirsiniz. Sorum şu: Neden bu kadar bu hissede satış baskısı yapılmakta. Ve neden sizin gibi büyük yatırımcılar bu hissenin bu kadar düşük fiyattan işlem görmesini kabul ediyorsunuz. Hepimiz birlik olur ve elimizdeki hisseleri satmazsak, spekülatörler ne yaparsa yapsın bu hisse hak ettiği değeri bulur diye düşünüyorum. Sizce Cmbtn hissesindeki beklentileriniz neler ve neden bu fiyatlardan işlem görüyor bu ADİ hisse. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın arkadaşım, sizi kırmış isem sizden de özür dilerim. Bu arada bence spekülatörlerden birisi de Cment firmasının yönetim kurulunun kendisi ya da firmanın içinden haber alabilen birileri gibime geliyor. Sanki bu hissede olumlu ya da olumsuz bir şeyler olacağını bilen kişiler, bile bile bu hissenin yükselmesini istemiyor gibime geliyor. Ben bu hisseyi, bu fiyattan alıp almama konusunda şu an çok KARARSIZIM. Herkese bu hissede bol kazançlar dilerim. Burada yazılanlar, Kesinlikle Bir Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    .
    öncelikle sizin portföyünüz benden çok daha yüksek.siz beni büyük , kendinizi küçük yatırımcı olarak yazmışsınız.
    beklenti olarak ne aşağıda ne yukarıda bir rakam vermek doğru olmaz.sizin 29 ve 40 tl gibi rakamlarınız beni bağlamaz.
    sadece gayrimenkulleri bulabildiğim kadarıyla yazayım.
    çiğli 4950 m2
    torbalı 14744 m2
    nazilli 25474 m2
    koyundere 8807 m2
    Burhaniye 9429 m2
    Akhisar 9214 m2
    aydın 11993 m2
    urla özbek x m2
    manisa 20724 m2
    zeytindağ 19389
    bu arsaların tamamı bilançoda yaklaşık 8 milyon tl gözükmekte iken sadece manisadaki tek arsa 17 milyon tl.ye satıldı.
    yatırım amaçlı gayrimenkuller ;
    sadece benim bulabildiğim çeşmede yaklaşık toplam 25 dönümlük bir arsa ve bir arazi ve kemalpaşada 62 bin m2 lik arazi 2 yıllık değerleme farklarına bakın...
    bunlar sadece arsa arazi. binalar var mı nedir ne kadar siz araştırın.

şirket isterse 3 -4 yılda özkaynakları sıfıra düşürebilir isterse uçurabilir.şimdilik yoğurdum ekşi havasındalar.
    şirket küçük yatırımcı dostu değil.kendi içlerinde tam kurumsallaşmaya rağmen borsaya açık anlamda bir ışıklar gurubundan ihlas gurubundan hiçbir farkı yok.iddia ediyorum ışıklar gurubunun yatırımcı ilişkileri kurumsallaşma ve şeffaflıkta bunlardan iyidir italyaya götürülen her kalemi hak ve görev olarak gördükçe de işimiz zor.ben 10 yılı geçkindir bekliyorum bir o kadar daha bekliycem.
    verdiğim rakamlar benim sahsi bulduklarımdır .yanlış olabilir .şirket maalesef bu konular hakkında ısrarla bilgi vermekten kaçınıyor.herkez kendi araştırmasını yapsın.
    yatırım yavsiyesi değildir

8. Sayın UFUK35

Hedef 29 demistim. Bu hedef gerçekleşti. Şimdiki hedef 28,50 seviyeleri. Daha sonta hedef 31 Mart Seçimleri. Seçimlerden sonra bende Cmbtn alıp, araniza katılacağım 28 ya da 29 lu fiyatlardan arkadaşlar. Yatırım Tavsiyesi Kesinlikle Değildir, burada yazılanlar sadece kendi şahsi düşüncelerimdir.

Sayfa 389/605 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •