Sayfa 364/986 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 7887 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Anlamadığım nokta şu; insan gibi soruyoruz kardeşim yüz yüze mi görüştünüz yoksa sağdan soldan mı duyduğunuz birşey mi bu yazdıklarınız. Ama adamlardan biri aylardır yazmıyor diğeri küsüyor. Arkadaşlar; Ali bey denilen adamla konuşmak günah değil. Veya birkaç ay içerisinde şunu yapmayı düşünüyoruz dediği bir bilgiyi burada paylaşıp bilginin yanlış çıkması durumunda ben kimseyide çoğunluğumuz suçlamıyoruz. En azından ben suçlamıyorum. Bu arada suçlayanlarida anlayamıyorum. Şu anda kimse kimsenin sözüne inanıp burada hissesini ne satıyor ne de kimseninkini alıyor bildiğim kadarıyla. Gerginliğin sebebi nedir gerçekten anlamıyorum. Batmış miyiz batmişiz. Bitmiş miyiz çoğumuz bitmişiz. Eeee o zaman gerginliğin sebebi nedir. Adam ile konuşmamız da adam bana bunu dedi bende burada aktardım dersin cikarsin kenara. Zaten birisi çıkar amacını aşan bir şeyler yazarsa bizde çıkar arkadaş yanlış konuşuyorsun deriz. Ancak bu Ali bey ile teması olan arkadaşlarida anlayamıyorum. Adam ile konuşmalarına sanki bir gizem katıyorlar. Tövbe haşa sanki Sina dağında, Hira mağarasında konuşulan bir diyaloğun sadece bir kısmını aktarmakla görevli havari gibi davranmayı bırakın kardeşim.😀😁😀

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 5 sene diyorsun ama 6 seneye az kalmış.kapandığı günkü forumdaki yazılara baktım baya kişi varmış.hele kapanmadan önceki yazılanlar kar beklentileri.....
    Haklısın ben bazen anlaşılır bir şekilde ifade edemiyorum herhalde bunu şu şekilde anlatmak daha iyi olacak bizim borsadan atılalı 6 yıl oldu iflasın reddi ile ilgili dava 5.yıl bitecek bazı arkadaşlar foruma arasıra veya sene bir iki sefer baktığı için konulara uzak kalıyor bazı konular forumda kaç sefer tekrarlandı okumak yerine tekrar tekrar soruluyor sorunda burdan kaynaklanıyor foruma katkı sunan arkadaş yalancı durumuna düşürülürse yazmamakta haklı ozaman çavuşoğlunu siz arayın sizde foruma katkıda bulunun deme hakkı var bizim burda iki sorumluğumuz var biri bilgi paylaşmak ikincisi saygılı olmak herşey daha güzel olur burda bir paylaşım kişiselleşince adam yazar yazmaz çavuşoğlunla görüşenler doğru söylüyordur veya eksik söylüyordur burda insanlar kendi kararını vermeli terchini ona göre yapmalı biz arkadaşlara bunu ifade edemiyoruz olacak 34 yazmıyor ben yazmıyor diye kişiliğine laf etmem kendi kararıdır saygı duyarım. Burda herkes istediği yazamaz veya yazmaz (suç olur saygısızlık gereksiz olur yanıltıcı olur) diye düşünür biz bazı sıkıntıları aşamıyoruz herkesin arzusu borsaya dönmesi ama nasıl ve ne zaman işte bunu bilenler yok onu bilen spk ve patron resmi yazı olmadan özel durum açıklaması yapılmadan yazılanların hiç birine yüzde yüz doğru diyemeyiz bu forumu baştan takip etmeyenler bazı konuları algılamakta zorlanacaktır benim düşüncem bu yönde.

3. Amacım kimseyi kırmak değil arkadaşlar haddimi aştiysam özür dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Amacım kimseyi kırmak değil arkadaşlar haddimi aştiysam özür dilerim.
    Bende gönlünü kırdığım ortaklarımdan özür dilerim.Başta garibanca arkadaşımdan.Kırdıktan sonrada özür dilemek pek işe yaramaz derler ama biraz banada hak vereceğine inanıyorum.Garibanca kardeş bir ara sende istersen fırçalarsın beni olur biter.

Herşey Olacak34'ün başının altından çıktı.
    O zamanda umut verildi, tarih verildi hiçbir şey olmadı.Güven birkere kayboldu mu telafi etmesi daha zor.Amacınızın öyle yada böyle forum kapanmasın diye birşeylerle avunalım niyetinde olduğunuzu düşünmekteyim.Avunmaktan öte sağlam haberler görebilsek görebilsek ne mutlu bize.

5.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bende gönlünü kırdığım ortaklarımdan özür dilerim.Başta garibanca arkadaşımdan.Kırdıktan sonrada özür dilemek pek işe yaramaz derler ama biraz banada hak vereceğine inanıyorum.Garibanca kardeş bir ara sende istersen fırçalarsın beni olur biter.

Herşey Olacak34'ün başının altından çıktı.
    O zamanda umut verildi, tarih verildi hiçbir şey olmadı.Güven birkere kayboldu mu telafi etmesi daha zor.Amacınızın öyle yada böyle forum kapanmasın diye birşeylerle avunalım niyetinde olduğunuzu düşünmekteyim.Avunmaktan öte sağlam haberler görebilsek görebilsek ne mutlu bize.
    umarım bir gün mutlu haberler verecek babayiğitler de yazmaya başlar .yada bizlerden biri paylaşır

6. Nasıl olsa haber düşer; armut düş, ağzıma düş.

7.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Nasıl olsa haber düşer; armut düş, ağzıma düş.
    yapicak bir şey yok haberi paylaşana bizde dua ederiz . geçen dua aldın benim taraftan ağzıma düş yapmadım ......

8. hayat böyle birileri dua eder birileri kötü dilekler lakinherkez gergin bir umut beklentisi

Sayfa 364/986 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •