Sayfa 406/989 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    evet dönse borsa yada kiminle ne yaparsa yapsın kim genel müdür olursa olsun biz payımızı alıp sınavımızı vermiş olalım.dünya gözüyle...
    Bu printaş meselesi patron ne düşünür bilmem ama benim için onur meselesi hayatımın en en uç noktası bunun tarifi yok , meseleyi önemli görenlerden biri olarak ya çok üzüleceğim yada çok sevineceğim. İnşallah hepimiz için hayırlı olur.

2. Arkadaşlar çok güzel varsayımlarınız var. Ancak ben şehir dışından katılacağım genel kurula. Genel kurul hangi tarihte hangi adreste saat kaçta olacak açık adresi verirmisiniz. Bana şu ana kadar bir davet gelmedi de. Şimdiden teşekkürler...

3. Printaş Genel Kurul yapılacak adresi :
    Bağlarbaşı Mahallesi Sakarya Sokak Malte Plaza Apt.No:35/1 Maltepe İstanbul

4. 31 Ekim Saat 11 de Genel Kurul u var

5.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Kimi alırlar?? Çbs pirintaş hissedarlarını ( daha önce hiç böyle toplantıya katılmadım ama ) kimlik ibrazıyla içeri alırlar diye tahmin ediyorum.Bilgisayarda hissedar kayıtları mevcuttur zaten.
    Normal bir şirketin bilgisayardan bakıp T.C. niz ile karşılastırıp sizi toplantıya alması lazım ama Printaş normal bir şirket değil. o yüzden elinizde hesabınızda printaş olduğuna dair belge olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by aslan54 Yazıyı Oku
    Normal bir şirketin bilgisayardan bakıp T.C. niz ile karşılastırıp sizi toplantıya alması lazım ama Printaş normal bir şirket değil. o yüzden elinizde hesabınızda printaş olduğuna dair belge olsun.
    aracı kurumu ile görüşüp net bir bilgi alan varmı.?

7. printas

Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler arkadaşlar...

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Aracı kurum ile görüştüm. Öncelikle Şirketinizle görüşün, Olağanüstü Genel Kurul'a katılabilmeniz için her hangi bir şartlarının olup olmadığını öğrenin denildi. İsterlerse Pörtföy özetlerini verebileceklerini de söyledi.

Sayfa 406/989 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •