Sayfa 105/989 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 833 - 840 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bende yeni açıklama yaptı zannettim bir an .aklımı aldın2 onur2 2007 bilinen mübarek.heyacan yaptım birden....
    2 onur2'nin saati geri kalmış.Ondan böyle.

2. Herşey dijitale döndü bizde çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz kıyıdan geriden gitmeye uğraşıyoruz işte. umduğum kadar olmasa da olduğu kadar da yeter.

3. Siz ali çavuşoğlundan başka idareye karışanmı var sanıyorsunuz yönetim kurulu göstermelik kağıt üzerinde razı etmesi gereken bir ortağıda yok bir kendisi birde biz borsadan hisse alanlar var. Ayrıca spk ali Çavuşoğlu hakkında suçduyurusunda bulunmuştu o davalar açıldımı. bilen varmı. bildiği bişeyler vardır diyorsunuzda adam kendini kurtarabildimi bilen varsa yazsın

4. 2onur2 arkadaşım,bu güne dek yapmış olduğunuz tüm yorumları okuyor takip ediyorum..Öncelikle buralara bir hareketlilik getirip elinizden geldiğince bişeyler paylaşıp bizlere umut olmaya çalıştınız bu kıymetli gayretleriniz için teşekkür ediyorum..Ancak şöyle bir yorumlarınızın analizini yapacak olursak Printaş'ın geleceğine dair incir çekirdeğini dolduracak kadar olumlu bir çıkış ışığı göremedim ..Hep geçmişi harmanlayıp önümüze seriyorsunuz ki beyin yorgunluğundan başka çözüm adına arpa boyu kadar yol almış değiliz..Ali bey ,Ali bey,Ali bey başka bişey yok...Ali çavuşoğlu dürüst bir insan değil bu konuda adını şanını sağır sultan bile duymuş vatandaşlar geçtiği sokaktan dahi geçmiyorki bizide dolandırır diye ki bu şahıs son mahkemede Hakim Bey'e ve mahkemeye katılan yatırımcı arkadaşlara söz vermişti borsaya döneceğine dair peki bu güne kadar böyle bir girişimde bulundumu yada açıklama yaptımı yok o zaman Ali çavuşoğlu ve kardeşlerinin yaptıkları yapacaklarının referansıdır yani bu dolandırıcıda bişey beklemeyin derim..Ben Ali çavuşoğlun'a ,Faik Ulutaş'a,Latif ve Yaşar Ünal'a,Şevket Aksoy ve Ragıp Aslan'a,Rıza Kutlu Işıklar'a,Mücahit Ören'e vb.dürüst olmayan yatırımcıyı dolandıran şirket sahiplerine kızmıyorum ben Devletimizi yönetenlere ve Spk'ya kızıyorum bizim başımızı bu hırsız işadamı kılıklılara başımızı tuttuğu söğüşlettiği için..Malümunuz devlet yöneticilerinin mağdur k.yatırımcı diye bir kaygıları asla olmamıştır tam 17 yıl oldu siz bizleri rahatlatacak çözüm açıklaması duydunuzmu spk ve devlet yetkilileinden..O yüzden net bir gelişme olmadıktan sonra içi boş varsayımlarınızı yazmasanız daha hayırlı olur düşüncesindeyim..Beni yanlış anlamayın lütfen yorumlarınıza sadece iyi niyetle ve yapıcı yaklaştım,sevgiler..Tüm Çbs Printaş mağduru arkadaşlarımıza selamlar..

5. Çavuşoğlu ile ortaklığımızın şerefine.

https://m.youtube.com/watch?v=fdOxDn6a2QE

6. Acaba diyorum sen okumasan daha iyi olmazmı gerçek şu benim için bir umut içinde yaşamak varken çare aramak varken çaresiz bir hasta gibi ruh sağlığımızı mı bozalım biz ortağız ve herkes takkesini önüne koysa ki koyacak mecbur. Kim neyin peşinde ortaya açıksa çıksa battıysa battım diye belgesini koysa devlette gereğini yapsa bizim mkk na hisselerin kaydını yapsalar ne varsa ne yoksa bunlara cevap verseler daha iyi olmazmı anlaşılan senin derdin yokki rahatsın bırakta derman arayanların ışığını söndürme.

7. Sayın 2 onur2.Senin saat geri kaldığı için şafak 31 bitmek bilmeyecek gibi görünüyor.

8. Yüzümü güldürdün rabbim de senin yüzünü güldürsün

Sayfa 105/989 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •