Sayfa 11/988 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7902 madde; 81 - 88 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Yokmu bomba haber verecek....

2. Yok maalesef akant zaten fazlada bir kaynağımız yok .ama sende varsa bekliyoruz.

3. kartalgaga (Murat) seni Whatsap grubumuza aldığımızda yeğeninin numarasını vererek kaydını yaptırmışsın. Aradığımda yeğenin çıkıyor. Numaram yeğeninde ve forum özel mesajında var. Benimle ilgili sorunun varsa ara görüşelim. Eğer yoksa ne Altun beyin Ne de benim hakkımda yalan yanlış paylaşımlarda bulunma. Çünkü aynı gemideyiz.

4. Garibanca efendi,ben seni iyi niyetli bir arkadaş olarak düşünüp yeğenimede danışarak bilgi alış verişinde bulunmanız için onun tel.nosunu verdim çünkü o da printaş mağduruydu ama sonraki gelişmelere baktığım zaman güvenilir insanlar olmadığınızı analiz ettim yeğenimin tel nosunu verdiğimede bin pişman oldum çünkü bana özel msj' la şerefin varmı demeniz ne derece insan olduğunuzun ifadesiydi ..Ben şerefli bir insanım seni aramamda gerekmiyor mecburiyetimde yok seninle ve arkadaşın altun'lda işim olmaz bundan böyle isminizide zikretmem ancak şunuda bilmeni istiyorum başkalarının şerefini sorgulayacağınıza kendi şerefinizi muhafaza edin yeter varsa şayet..Yeğenimi bir daha arayıp rahatsız etmemeniz koşuluyla benim açımdan bu konu burada kapanmıştır.. Arkadaşın mahkemeye katıldım printaş tekrar borsaya dönecek iyi olacak demiş sonrada buralarda bir daha yorum yapmamış kaybolup gitmişti..Bende iyi niyetle nerede bu arkadaş bize bir açıklama getirsin son durum hakkında diye ona dolaylı yollardan çağrı yapmıştım..Bilginiz size kalsın,umarım beni telefon etme mecburiyitinde bırakmazsınız ..Bundan böyle herkes kendi işine baksın ve hakaretlerinde sende kalsın..

5. Arkadaşlar kendi aramızda tartışmamıza gerek yok çünkü ortada hisse yok alıp satamadıktan sonra hissenin önemide yok.Bırakın herkes kendi düşüncelerini rahatça ifade etsin kimileri batçak desin kimileri borsaya geri dönecek desin tahta zaten 3 buçuk senedir kapalı o yüzden birbirimizi üzmemize gerek yok.İllaki bu forumda hisseyi konuşacakta değiliz isteyen farklı konulardanda bahsetsin önemli olan forum sayfasının unutulmaması bilgi alabilenlerde bildiklerini paylaşsın iyi yada kötü sonuçta umut fakirin ekmeği.Sonuçta gözaltı pazarındaki hisseyi ben bile bile aldım o yüzden kimseyi suçlayacakta değilim.

6.  Alıntı Originally Posted by printaşzede Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kendi aramızda tartışmamıza gerek yok çünkü ortada hisse yok alıp satamadıktan sonra hissenin önemide yok.Bırakın herkes kendi düşüncelerini rahatça ifade etsin kimileri batçak desin kimileri borsaya geri dönecek desin tahta zaten 3 buçuk senedir kapalı o yüzden birbirimizi üzmemize gerek yok.İllaki bu forumda hisseyi konuşacakta değiliz isteyen farklı konulardanda bahsetsin önemli olan forum sayfasının unutulmaması bilgi alabilenlerde bildiklerini paylaşsın iyi yada kötü sonuçta umut fakirin ekmeği.Sonuçta gözaltı pazarındaki hisseyi ben bile bile aldım o yüzden kimseyi suçlayacakta değilim.
    Değerli printaşzede,ne söylemek istediğinizi gayet iyi anlıyorum ayrıcada teşekkür ediyorum ancak ben bu söz konusu kişilere sizin bize bilgi verme bizi aydınlatma mecbuiyetiniz var sizin yüzünüzden ben bu hisseyi aldım demedim demiyorumda sadece biz printaş mağdurları mademki dayanışma ve bilgi paylaşımında olmamız gerektiğinden yola çıkarak dedimki printaşın mahkemelerine dair katılmış yeni ve eski en detaylı bilgiye sahip arkadaşımız (Altın) gelsede gönlümüzü ferahlatacak taze bilgi paylaşımında bulunsa bizler varsayımlı muallak bilgilere sahibiz bizi en iyi ALTUN aydınlatır diye inanın esas bu amaçla kişi hakkında eleştirici yorumlar yaptım ama kesinlikle kişiye karşı şahsi bir düşmanlığım yok zaten tanımamda..Burada mahkemeden sonra bir daha yazmadığı hissemiz hakkında yorum yapmadığı içinde acaba çavuşoğullarının adamımıdır diyede şüphelerim olmuş ancak bu zayıf bir düşünce olduğu için fazlada üstüne durmadım..Tabiiki kimsenin kimseye bilgi verme zorunluluğuda yoktur ancak bu hayırsız çavuşoğullarının bize attığı kazık yüzünden birbirimize düştük üzüntüdenn..Allah büyük hayırlısı olacak inşa Allah..Slm..

7.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Garibanca efendi,ben seni iyi niyetli bir arkadaş olarak düşünüp yeğenimede danışarak bilgi alış verişinde bulunmanız için onun tel.nosunu verdim çünkü o da printaş mağduruydu ama sonraki gelişmelere baktığım zaman güvenilir insanlar olmadığınızı analiz ettim yeğenimin tel nosunu verdiğimede bin pişman oldum çünkü bana özel msj' la şerefin varmı demeniz ne derece insan olduğunuzun ifadesiydi ..Ben şerefli bir insanım seni aramamda gerekmiyor mecburiyetimde yok seninle ve arkadaşın altun'lda işim olmaz bundan böyle isminizide zikretmem ancak şunuda bilmeni istiyorum başkalarının şerefini sorgulayacağınıza kendi şerefinizi muhafaza edin yeter varsa şayet..Yeğenimi bir daha arayıp rahatsız etmemeniz koşuluyla benim açımdan bu konu burada kapanmıştır.. Arkadaşın mahkemeye katıldım printaş tekrar borsaya dönecek iyi olacak demiş sonrada buralarda bir daha yorum yapmamış kaybolup gitmişti..Bende iyi niyetle nerede bu arkadaş bize bir açıklama getirsin son durum hakkında diye ona dolaylı yollardan çağrı yapmıştım..Bilginiz size kalsın,umarım beni telefon etme mecburiyitinde bırakmazsınız ..Bundan böyle herkes kendi işine baksın ve hakaretlerinde sende kalsın..
    Bak şimdi sana, hakkımızda bilip bilmeden olumsuz olarak İLK OLARAK SENİN BAŞLATTIĞIN ve onca ahhh aldığın iki ayrı paylaşımlarında yapmış olduğun hakaretlerine cevap vermek isterim.
    Aşağıdaki paylaşımdan alınan cümle aynen yer almaktadır.
    mahkemeye katıldım çavuşoğlu söz verdi çok para kazanacağız diyen soyadı ALTIN olan sözüm ona hayasız adamlar
    Hayayız kelimesinin tam olarak ne demek olduğunu bilmiyorsun anlaşılan. Bak ne diyor hayasız kelimesinin sözlük anlamı :
    Haya hissi olmayan, iffetsiz, namussuz, ahlaksız, utanmaz, arsız.
    Diyerek sen bir sürü ithamlarda bulunarak rahatlayacaksın. Terbiyesizleşmeyeceksin. Kendince efendi olacaksın ve bunu biz sineye çekeceğiz. Oh ne ala var mı öyle bir şey.
    Şerefsizlikle itham edilmeden sadece eğer şerefin varsa ararsın denilmesinde ( ki bu bir seçenektir şerefli olmak ya da olmamak) ortalığa vel vele ye vereceksin. Bak bu yazılan cümleyi iyi oku ve anla. Ne diyor diye bir daha düşün; Sana ******** diye ithamda bulunan yok.
    Sen kimsin seni arayacakmışım diye de karşındakini hor görerek klavye dayılığı yapıyorsun. Senin arayıp aramaman hiç önemli değil. Kendi whatsap grubumuzdaki kişilerin sayısı beş, altıyı geçmeyen arkadaşlarımızla bildiklerimizi, duyduklarımızı paylaşmaktan öte bir şey değildi. Birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle gruba seni de aldığımızda, zaten baştan bir başkasının numarasını vererek Whatsapta kaydını yaparak yalancılığını ortaya koymuşsun. Önce hatayı kendinde ara.
    Ayrıca şahsım olarak ben kimseye uyutmadım.
    Haa uyuttum diyelim. Uyuttuğumdan bu hale geldin. Uyutmasam ki sen böylelikle uyanık kalsan. Tahtası kapanmış bir şirket için bu güne kadar ne yapabileceksin. Evet şu an itibariyle TAM ANLAMIYLA UYANIKSIN. Bu günden sonra bu uyanıklığından sonra senin yapabileceklerini görelim. Üstelik onca senin gibi mağdurları sevindireceğini de unutma. İster uyanık o ister uykulu bundan sonra değil bak dikkatini çekerim, tahtasının kapandığı andan itibaren ne yapabileceğin konusunda BEKLEMEKTEN BAŞKA YAPABİLECEĞİN HER HANGİ BİR ŞEY YOK. Ayrıca tahtası kapatılan diğer bilmem kaç kusur şirket yatırımcıları ne yapabildi. Yapamadı çünkü atı alan Üskadar'ı zaten geçmişti. Bence şu an itibariyle şirketin eğer isterse kendi yapabileceğini inanmaktan başka ne beklentimiz olabilir. Bii umut bekliyoruz işte.
    Ayrıca dikkatini çekmek istediğim diğer konu ise, şimdiye kadar ki satırlarımda şirket hakkındaki iyi veya kötü eleştirilerinin hiç birini değinmedim. Daha doğrusu olumsuz eleştirilerin hakkında şirketi savunmadım. Şirket yönetimine nasıl davranmak istiyorsan öyle davran. Bu beni hiç mi hiç ilgilendirmez.
    Şimdi satırlarıma şöyle tamamlamak istiyorum. Yukarıdaki yazdıklarımdan hakkımızda biraz olumlu düşünce oluşmuş ise; her ne kadar takma isimle forumda yazıyor isek te ve çok az kişi birbirini gerçekte tanıyor ise de; EĞER insansan forumda, gerek benim gerekse ALTUN beyin hakkındaki yazdıklarından dolayı hata ettiğini açıklarsın.

8.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Bak şimdi sana, hakkımızda bilip bilmeden olumsuz olarak İLK OLARAK SENİN BAŞLATTIĞIN ve onca ahhh aldığın iki ayrı paylaşımlarında yapmış olduğun hakaretlerine cevap vermek isterim.
    Aşağıdaki paylaşımdan alınan cümle aynen yer almaktadır.
    mahkemeye katıldım çavuşoğlu söz verdi çok para kazanacağız diyen soyadı ALTIN olan sözüm ona hayasız adamlar
    Hayayız kelimesinin tam olarak ne demek olduğunu bilmiyorsun anlaşılan. Bak ne diyor hayasız kelimesinin sözlük anlamı :
    Haya hissi olmayan, iffetsiz, namussuz, ahlaksız, utanmaz, arsız.
    Diyerek sen bir sürü ithamlarda bulunarak rahatlayacaksın. Terbiyesizleşmeyeceksin. Kendince efendi olacaksın ve bunu biz sineye çekeceğiz. Oh ne ala var mı öyle bir şey.
    Şerefsizlikle itham edilmeden sadece eğer şerefin varsa ararsın denilmesinde ( ki bu bir seçenektir şerefli olmak ya da olmamak) ortalığa vel vele ye vereceksin. Bak bu yazılan cümleyi iyi oku ve anla. Ne diyor diye bir daha düşün; Sana ******** diye ithamda bulunan yok.
    Sen kimsin seni arayacakmışım diye de karşındakini hor görerek klavye dayılığı yapıyorsun. Senin arayıp aramaman hiç önemli değil. Kendi whatsap grubumuzdaki kişilerin sayısı beş, altıyı geçmeyen arkadaşlarımızla bildiklerimizi, duyduklarımızı paylaşmaktan öte bir şey değildi. Birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle gruba seni de aldığımızda, zaten baştan bir başkasının numarasını vererek Whatsapta kaydını yaparak yalancılığını ortaya koymuşsun. Önce hatayı kendinde ara.
    Ayrıca şahsım olarak ben kimseye uyutmadım.
    Haa uyuttum diyelim. Uyuttuğumdan bu hale geldin. Uyutmasam ki sen böylelikle uyanık kalsan. Tahtası kapanmış bir şirket için bu güne kadar ne yapabileceksin. Evet şu an itibariyle TAM ANLAMIYLA UYANIKSIN. Bu günden sonra bu uyanıklığından sonra senin yapabileceklerini görelim. Üstelik onca senin gibi mağdurları sevindireceğini de unutma. İster uyanık o ister uykulu bundan sonra değil bak dikkatini çekerim, tahtasının kapandığı andan itibaren ne yapabileceğin konusunda BEKLEMEKTEN BAŞKA YAPABİLECEĞİN HER HANGİ BİR ŞEY YOK. Ayrıca tahtası kapatılan diğer bilmem kaç kusur şirket yatırımcıları ne yapabildi. Yapamadı çünkü atı alan Üskadar'ı zaten geçmişti. Bence şu an itibariyle şirketin eğer isterse kendi yapabileceğini inanmaktan başka ne beklentimiz olabilir. Bii umut bekliyoruz işte.
    Ayrıca dikkatini çekmek istediğim diğer konu ise, şimdiye kadar ki satırlarımda şirket hakkındaki iyi veya kötü eleştirilerinin hiç birini değinmedim. Daha doğrusu olumsuz eleştirilerin hakkında şirketi savunmadım. Şirket yönetimine nasıl davranmak istiyorsan öyle davran. Bu beni hiç mi hiç ilgilendirmez.
    Şimdi satırlarıma şöyle tamamlamak istiyorum. Yukarıdaki yazdıklarımdan hakkımızda biraz olumlu düşünce oluşmuş ise; her ne kadar takma isimle forumda yazıyor isek te ve çok az kişi birbirini gerçekte tanıyor ise de; EĞER insansan forumda, gerek benim gerekse ALTUN beyin hakkındaki yazdıklarından dolayı hata ettiğini açıklarsın.
    Ben insanımda sizin gibi tekin olmayan serseri kılıklılar hangi derece insan olduklarınızı bu forumda itiraf etseniz iyi edersiniz..

Sayfa 11/988 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •