Sayfa 110/989 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 873 - 880 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Şirket Sayısı (2 adet)
    *** TSM Aşamasındaki şirketler sayfanın aşağı kısmındadır... ***
    Ünvan Sicil No Müdürlük
    ÇBS GIDA TARIM VE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 7332 K.MARAŞ
    ÇBS GIDA TARIM VE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. 7332 K.MARAŞ
    ÇBS GIDA TARIM VE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1.ŞUBESİ 12539 K.MARAŞ
    ÇBS GIDA TARIM VE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-1. ŞUBESİ 12539 K.MARAŞ
    TSM Aşamasında Şirket Sayısı (0 adet

2. Şirket Sayısı (2 adet)
    *** TSM Aşamasındaki şirketler sayfanın aşağı kısmındadır... ***
    Ünvan Sicil No Müdürlük
    ÇBS AMBALAJ GERİ DÖNÜŞÜM PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 7332 K.MARAŞ
    ÇBS AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 7332 K.MARAŞ
    ÇBS AMBALAJ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.1. ŞUBESİ 12539 K.MARAŞ
    ÇBS AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1. ŞUBESİ

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sözleşme imzalandı diyor, neyin sözleşmesi.? Diyelim sattı neden çağrıda bulunmadı parayı ne yaptı açıklama varmı yok bunların cevabını spk biliyor devlet nezamandan beri lafla iş yapıyor .bunu öğrenmek bizim hakkımız insanın aklına kötü düşünceler gelmezmi.
    sözleşmede yazıyor.7 madde de açıklamış yönetim topu atmış üzerinden.parayıda almış yönetim işte burdan sonra filim kopuyor .oto boya işine yatırım yapıyorlar sonrası hüsran.onlar zevki sefa içersinde aldıkları paraları oto boya işi yatırım yaptılarmi açaba yoksa aldıkları paraları şirket içinde al takke ver külah mi yaptılar sence hangisi olabilir ben çıkamadım işin içinden 2 onur2 işte bu yüzden varlık fonu diyorum.sürekli yada ali bey ikinci bir vurgun yapmak ister onun için şafak yarın 29 .5.yilimiz hayırlı uğurlu olsun .....

4. Genel kurul toplantı tutanağı ektedir diyor bu ek nerde .şirketler yatırım giderlerinide zarar yazıyor net bir açıklama değil şirketten çıkan para zarardır borçtur giderdir. Gelen yok tur .giden her zaman vardır.....sonuç hep zarardır yatırım giderleri bile beş yıl sonra değerleme raporlarında başka bir şirket adı altında çıkar.

HABER:PRTASÇBSPrintaşBaskıMürekkepleriveGereçleriS anayiA.Ş.’nin23.06.2004tarihindeyapılanOlağanGenel KurulToplantısı’nda,2003yılıkarınıngeçmişyılzarar larınaaktarılmasına,BağımsızdenetlemekuruluşuGüre li/AGDAkyüz-Günel-DedeDanışmanlıkSerbestMuhasebeciMaliMüşavirlikA.Ş. ’nin2yılsüreyleseçilmesine,İMKB’na07.05.2004ve12. 05.2004tarihlerindebildirilenözeldurumaçıklamaları çerçevesindeSunChemicalBVilegörüşmelerinsürdürülme si,sonuçlandırılmasıvenihaisözleşmeninimzalanmasıh ususundaYönetimKurulu’natamyetkiverilmesine,Şirke tdenetçiliğineİlhanDenizer’inseçilmesinekararveril diğibildirilmiştir.GenelKurultoplantıtutanağıektey ayınlanmaktadır.

5. Varlık fonunun başında cumhurbaşkanı var ya yönetimini ve denetimini tmsf ye devrederse neolacak rabaklar santraller elimde tuvalet kağıdı bile olmuyor 28yıl dır elimde onlar ne olacak diye düşünürken bir de bunlar çıkarsa ali bey uğraştırdı 9 yıl tmsf nin ne yapacağı bellimi varlık fonu tasfiye edecek se tamam derim bir beş yıl da onu bekleriz.ne olacak imam göz kırpıp duruyor zaten parayı alsam tepeme binecek gibi duruyo sabır çeke çeke tespih ler zarar görmesin diye çekme işini bıraktım.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Varlık fonunun başında cumhurbaşkanı var ya yönetimini ve denetimini tmsf ye devrederse neolacak rabaklar santraller elimde tuvalet kağıdı bile olmuyor 28yıl dır elimde onlar ne olacak diye düşünürken bir de bunlar çıkarsa ali bey uğraştırdı 9 yıl tmsf nin ne yapacağı bellimi varlık fonu tasfiye edecek se tamam derim bir beş yıl da onu bekleriz.ne olacak imam göz kırpıp duruyor zaten parayı alsam tepeme binecek gibi duruyo sabır çeke çeke tespih ler zarar görmesin diye çekme işini bıraktım.
    2 onur 2 acayip güldüm aliden alsak parayı imamdan geçit yok diyosun..umarım benim ilk beklentim olur ..tekrar dönüş efsane geri geliyor silogonu ike ilk baharda reklamlar sonra yeni yatırımcılar ali beyin taktiği bu olur umarım..

7. Valla ne taktik yapacaksa artık elini çabuk tutsa iyi olur dişleri sıka sıka diş kalmadı ağzımızda vereceğimiz paralar belli olmaya başladıda bir alacağımız belli olsa benden bayağı hayır duası alır.

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Şafak bence bu gün 29 Giden günemi üzülsek gelecek diye beklediğimiz günemi sevinsek hayat son ana kadar mücadele gün gelir insan kışı bekler gün gelir yazı pes etmek yok mücadeleye devam.

Sayfa 110/989 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •