Sayfa 119/989 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 945 - 952 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Borsa yöntmi acele etti iflas dava süreci bitmeden bizi borsadan attı.aynı süreçte olupda hala işlem gören sirketler var.dilerim bu bize yapılan bu haksızlık bir an önce düzeltilir.bu olumsuzluğu dezavantajdan tekrar borsaya güzel bir rakamdan girerek avantaja çevirirler

2. İyi fiyat derken; kaç olabileceği konusunda bir fikri olan var mı acaba?. 2onur2= siz nedersiniz.?

3. Kulakları çınlasın ne demişti geçmişte Emdia vardı ya.çok iyi hatırlıyorum demişti ikiyle başlayan iki haneli rakam demişti...şimdi ne der acaba...

4. Hadi hayırlısı bakalım.

5. Nippon Paint satın alır Printaş'ı. Toyota ve Honda yatırımı büyütmeyi planlıyorsa, kaymağı bırakmazlar. Yatırımcıya hiçbir yansıması olmaz ama bunun, daha beter kanser ederler. TİRE örneğinde yaşandığı gibi yatırımcı mağdur olur. Daha önce baskı mürekkebi işini sattıkları gibi oto boya işini de satıp, Printaş'a başka bir iş kolunu yamarlar. SPK nasılsa izin verdiyse daha önce bir kere böyle bir katakulliye, bir kere daha verir. "ÇBS Printaş Baskı Mürekkepleri ve Gereçleri San. A.Ş." iken "ÇBS Printaş Oto Boya ve Gereçleri San. A.Ş." olmuştu. Şimdi de "ÇBS Printaş İzolasyon Malzemeleri ve Gereçleri San. A.Ş." gibi bir isim alabilir. Kanser hastalığı gibi bir şey bu ÇBS, kurtuluşu yok. Bu şirket batmaz, ama hiçbir yere de çıkmaya niyeti yok. Yastık altı, altın alacağınıza ÇBS alın .... bu yazıyı yazan arkadaş bugünlerden bahsetmiş

6. mimimalist 2013 başlarında yazmış ..şimdi nerelerde acaba sattı kurtuldumu.....

7. Benim kanatim daha yüksek printaşta görünürde kar payı verilmediğinde 6 bedelsiz potasiyeli var arz fiyatı ne olur çift rakam olurmu neden olmasın yeni yıl beklentileri çok yüksek kanal istanbul hava alanı üç katlı tüneller türkiye 2019da dünyanın göz bebeği olacak istanbul finans merkezi merkez bankasının taşınması çok beklenti var.sonra printaş tam bir kapalı kutu holding arz olacaktır ortaklık hesaplarında bulunan iştiraklerini bilmiyoruz sun da oto boyada onaltta ciddi beklentilerim var bu kadar sessiz olmaları normâl değil halka arzda olabilir iştirak satışıda olabilir otaklar çoğalmış olarak konsolide blançoda yerinide alabilir benim beklentim büyük ummadığımız ortaklarıda görebiliriz çbs boya banko zaten.

8. 2008 yapılan tahsisli kafamı kucalıyor altında bilmediğimiz bir şey var kurucular itiraz etmiye bilir holdigin çıkarına fakat diğer ortaklar sustuysa neden sustu çıkarları neydi. Bakalım bir yerde çıt der.

Sayfa 119/989 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •