Sayfa 13/989 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 97 - 104 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. SPK Haftalık Bülteni'nde ÇBS Printaş'ın yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulunulma kararı çıktı
    SPK haftalık bülteni yayınlandı.Bültene göre, borsada bir zamanlar işlem gören ÇBS Printaş yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulunulmasına karar verildi.
    Ali Eşref Çavuşoğlu, Orhan Çavuşoğlu, Burhan Çavuşoğlu ve Aydın Çavuşoğlu'na "ÇBS Holding AŞ’den alacakların azaltılarak Şirket’in bağlı ortaklıklarının 1.923.545 TL zarara uğratılması ve ÇBS Oto Boya Sistemleri San. ve Tic. AŞ’nin Nippe Trading Co.’ya olan borcunun devralınması suretiyle Şirket’in 1.420.119 TL zarara uğratılması" nedeniyle SPK suç duyurusunda bulunma kararı aldı.
    Ayrıca Ali Eşref Çavuşoğlu, Orhan Çavuşoğlu, Burhan Çavuşoğlu'na "ÇBS Boya Kimya San. ve Tic. AŞ sahibi olduğu ÇBS Oto Boyaları San. ve Tic. AŞ hisselerinin Şirket’e devrine ilişkin yapılan 31.05.2014 tarihli hisse devir sözleşmesi sonucunda Şirket’in 33.839.784 TL zarara uğratılması" nedeniyle Kurul suç duyurusunda bulunma kararı aldı.

2. Vay vay bomba haberlere bak..

3. Turbulans selam yorumlar sende araştırma bende..

4. Bizlerde suç duyurusunda bulunabilirmiyiz bizim şirket avukatına sorucam.bulunabilirsek bence herkez bulunsun.bimere şikayet etmeyenlerde etsin bence sahtekarlık varsa bence olma olasılığı yüksek .belki şirketi arazisi ile alilar ellerinden adam gibi delikanlı iş adalarna verirler....bunlar yalan dolan var.

5. Estagfurullah.dogru yanlış bi şeyler yazmaya çalışıyoruz nacizane.spk ocak ayı başındada firma yönetimi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.bu suç duyurusu daha farklı ve tamamen bizi ilgilendiriyor ortaklar olarak.en azından spk biz ortakların zarara ugratılması adı altında sirketi uyarıyor.yasal yollardanda tüm ortaklarına hakkınızı arayın diyor.bu iyi haber bence nedenide ocakdan beri süreç var demekki hatta biraz daha öncesi de olabilir.haa bu borsaya girişlemi alakalıdır bilemem ama sonuçta batmadık faaliyetteyiz ve D100 karayolu nun o bölgedeki en güzel yerinde 55 dönümlük bir arazinin sahibiyiz.ve artık hep diyordukya nerde bu millet nerde bu devlet diye spk bizim varlığımızdan haberdar.

6. Ben sizi bilemem ama inşallah çok uzamaz printas olarak borsaya dönecegimizden çok ümitliyim.

7. Spk'ya güven duyulmaz adet yerini bulsun diye hakkınızı arayın diyor sonrada ben size demiştim diyecek anlayacağınız danışıklı dövüş gibi neden diyorum çünkü Ünal Tarım Ürün (UNtAR) da aynı yolsuzlukları tespit ettiler Latif Ünal şirketi sekiz milyon dolar dolandırmış içini boşaltmıştı spk mahkemeye vermişti 11 yıl oldu sonuç kocaman bir hiç..Keza aynı filimler Lio yağ sanayinde dönmüştü bimere yazdım Ali babacan bey bana döndü mahkemeye ver dedi verdim ama atı alan üsküdarı çoktan geçmişti bize birşey kalmadı..Latif Ünal ,istanbulda yaş meyve ihracatçılar başkanıdır keyfi yerinde ağalar beyler gibi yaşıyor keyfine bakıyor yapanın yanında kalıyor sizi bizi düşünen kim..Çbs şirketleri sahipleride gerek devleti gerekse vatandaşları hatta dış ülkeleri dolandıran bu ülkenin en büyük dolandırıcılarıdır ..Uzanlar'a NAL toplatan bu hayırsız insanlar spk malasef hafif geliyor diyelimki spk ciddi şekilde enselerinden tuttu malasef bize pek bişey kalmaz..Bu konuda sonumuz hayır olsun diyelim..

Sayfa 13/989 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •