Sayfa 14/991 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 105 - 112 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Umarim pazartesi arsayı ucuza pesskes cekmezler.içimden bir ses arsa gidecek diyor ama ucuzami degerinemi ...

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Umarim pazartesi arsayı ucuza pesskes cekmezler.içimden bir ses arsa gidecek diyor ama ucuzami degerinemi ...
    Hangi pazartesi

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben yanlismi hatırladım. Arsa satışı yokmuydu ..herkez umudunu kesti anlaşılan

4. Bende kesiyorum. Umudumu tüm havadis verenlere tsk.

5. Akant ümidini kesme,bir bakacağız bir gün ya spk yada borsa bülteninde PRTAS ın tekrar tahtası açılıyor diye bir duyuru lakin bu uzun sürmese bu temennim.bunda tereddüt duymuyorum.ümidini kesme ama şunu de burada yazmak içimden gelmiyor,bir heyecen duymuyorum dersen sana katılırım.burda ne yazarsan yaz ya spek ya yandaş ya yalaka ya yalancı oluyorsun.kimseyi bırakmadılar sağolsunlar.onun için niye paylaşım yapsınki.hem uğraşacak bilgi alıyım burda yazıyım diye hemde birde kaynağını sorarlar.sadece tahminlerle önyargılı bir yapıyla insan ne paylaşırki.onun için akant kimse ümidini kaybetmedi sadece burada bir toplum olamadık o kadar.seninde paylaşımların için teşk.

6.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Akant ümidini kesme,bir bakacağız bir gün ya spk yada borsa bülteninde PRTAS ın tekrar tahtası açılıyor diye bir duyuru lakin bu uzun sürmese bu temennim.bunda tereddüt duymuyorum.ümidini kesme ama şunu de burada yazmak içimden gelmiyor,bir heyecen duymuyorum dersen sana katılırım.burda ne yazarsan yaz ya spek ya yandaş ya yalaka ya yalancı oluyorsun.kimseyi bırakmadılar sağolsunlar.onun için niye paylaşım yapsınki.hem uğraşacak bilgi alıyım burda yazıyım diye hemde birde kaynağını sorarlar.sadece tahminlerle önyargılı bir yapıyla insan ne paylaşırki.onun için akant kimse ümidini kaybetmedi sadece burada bir toplum olamadık o kadar.seninde paylaşımların için teşk.
    Sayın Turbulans ,burada olumlu yada olumsuz kıymetli fikirlerini paylaşan arkadaşlarımıza daima teşekkür etmişimdir ki özeliklede sana diğer araştırmacı arkadaşlarımıza bir başka teşekkürlerimi sundum..Toplum olamadık serzenişine gelince bu fikrine katılmıyorum çünkü bazı arkadaşlarla yanlış anlamadan kaynaklanan tartışmalarımız olduğunda sizin araya girip bizleri barıştırmak tansiyonu düşürmek yerine taraf olmanız bizide taraf olduğunuz kişlerin dışına itmeniz teferruat olarak görmeniz hoş olmadığı yakışık almadığı gibi bir araya gelmemizi birlikte hareket etmemizide ötelemiş mümkün kılmamıştır Cbs mağdurlarının kardeşliği adına..Sağlık olsun diyorum ve emekleriniz için teşekkür ediyorum..İnşa Allah temenni ve dilekleriniz gerçekleşirde hepimiz seviniriz..Cümlenizin Ramazan-i şerifiniz ve kadir geceniz mübarek olsun..Amin..

7. Kim bana printaş tekrar borsaya kote oldu diye ilk müjdeyi verirse onu deve yükü çil çil altınlara boğucam söz verdim gitti hayırlısı Allahtan

8. Teferruat derken bizim sorunumuz daha büyük başka şeylerle meşgul olup kırıcı olmayalım anlamındaydı.kimseyide dışlama yapmadım sadece sayın garibancayı çok uzun zamandır buradan tanıyorum ve hiç kırıcı olmadığını kasdetmiştim.dedimya cümleleri çok düzgün seçmek lazım yoksa türkçe dilimiz biraz her yöne çekilebiliyor istemeden.Bende artık yazmayacağım burda.zaten yazılanlar duyumdan öteyede geçmiyor

Sayfa 14/991 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •