Sayfa 2/986 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7887 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    eyvallah galatalı kamalı reiş hoşgeldin.. inşa allah..hoşçakal..
    Hoşbulduk kartalgaga reis teskkrler Allaha emanet ol inşallah

Sent from my Discovery Air using hisse.net mobile app

2. Ne o haber yokmu .eskilerde yok önceden yedi kişi izliyordu..

3. Biri gitse de su fabrikaya. Kardesim siz ne yapiyorsunuz diye sorsa. Ara sira yazin da dertleselim sevgili cbs magduru arkadaslar. Selamlar

4. Sayın çbs Printaş mağduru arkadaşlar neredesiniz ..Bu çavuşoğulları mahkemede söz vermişti borsaya tekrar döneceğiz kote olacağız diye gerçi çavuşoğullarının sözünün pek ehemmiyeti inandırıcı ikna edici tarafı olmadığını biliyoruz yani bu güne dek itibar edilecek bir izlenim bırakmadı bizlerde ancak belki Allah merhamet verir onlara da hayatlarında bir kereye mahsus adam gibi adam olurlarda sözlerinde dururlar diye umut ediyorum varmı net bilgisi olan arkadaşlarımız niye konuşmuyor paylaşmıyorsunuz nedir bu sessizlik pek hayra alamet değil gibi bir hava var ortalıklarda...Mahkemeye katılan soyadı ALTUN olan bir arkadaşımız vardı o zamanlar olumlu açıklamalarda bulundu bir daha buralarda yazmadı herhalde tuzu kurudur diye düşünüyorum..Amacım az ama öz bilgi alabilmek kimseyi yermek değil lütfen yanlış anlamayın.. selamlar..

5. Sayın kadim dost değerli insan ,Allah razı olsun senden..Selam ve sevgiler sunuyorum sizlere..Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip eyler inşa Allah..Allaha emanet olun..Görüşmek üzere..Sağlıcakla kalın..

6. yok mu haber bir şey ((
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

7. Yazanlari beğenmedi bazı ukalalar.ne diyelim

8. Sayın Çbs Printaş ortaklarımız merhabalar,selamlar..Yokmu herhangi bir gelişme ve sevindirici haberiniz Allah aşkına..Canınız sağolsun hepinizi seviyorum hatta mualif SEVENLAZ kardeşimi bilem özledim: Sosyete MİNİMANİST'i bilem Allaha emanet olun..Umarım hayırlı bir haber çıkarda buralar bayram yerine döner...Üstadım Garibanca,Emdina,Turbulans vb değerli arkadaşlar Allahın selamı üstünüze olsun..Amin..
    Son düzenleme : kartalgaga; 01-04-2017 saat: 12:14.

Sayfa 2/986 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •