Sayfa 253/989 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Sayın olacak34,yönetım borcu galiba yeni borç olarak yapılandırmaya çalışıyor galiba.söylediğinizden bunu çıkarıyorum

2.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    Bu kadar beklentinin içinde tek bir şey söyleyeyim.
    Arkadaşlar bütün sistem hazır sadece bankalar arasındaki mutabakat bekleniyor elde olanı ortaya çıkardığı zaman herhangi borç ve yapılandırma anlaşması yapılmaz ise icra dairesi tarafından bütün para toz olur.
    Finansal olarak bir problem yok tek kalan iş karşılıklı mütabakat

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeş bilgileriniz ve emeğiniz için teşekkür.

3.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    Bu kadar beklentinin içinde tek bir şey söyleyeyim.
    Arkadaşlar bütün sistem hazır sadece bankalar arasındaki mutabakat bekleniyor elde olanı ortaya çıkardığı zaman herhangi borç ve yapılandırma anlaşması yapılmaz ise icra dairesi tarafından bütün para toz olur.
    Finansal olarak bir problem yok tek kalan iş karşılıklı mütabakat

Sen yaz içinden geleni. Beğenen okur beğenmeyen okumaz. Allah razı olsun senden. Bu kadar insanın içini rahatlatıyorsun.

4. Yeter ki islem gormeye baslasin. Caniniz sagolsun. Açık havada bi mangal yapariz olur biter

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. "Birbirinizden nefret etmeyin, birbirinize haset
    etmeyin, biribrinize sırt çevirmeyin. Ey Allah'ın
    kulları, birbirinizle kardeş olun."
    (Buhari, Edeb, 62)

HAYIRLI CUMALAR

6. 2 onur 2 başlığa ait bilgilerde seni gözlerim arar oldu kendi adıma alışmıştım .

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 başlığa ait bilgilerde seni gözlerim arar oldu kendi adıma alışmıştım .
    Evet ben de

8. By grup kendiniz çalın kendiniz oynayın aranızda bak vaaz veren çok bilmiş bir kıl aldırmayan bilge hocanızda varken halihazırda tadını çıkarın..Hocanıza ezilin büzülün el pençe divan durun onu hoş tutmaya bakın gerekirse övgüler yağdırın sonu pozitif olmayan hayaller için zaten insanlar iki dakikalık zevkleri için onurlarını itibarlarını yerle bir edip ayaklar altına almıyorlarmı keyfinize bakın..Lütfen..Zararı yok siz grup üyeleri mutlu olunda gayrisi mühim değil biz çalılıkların arkasından seyre devam ederiz muhteşem komediyi.. Yeah sebebi bilinmez ama beni kimse istemiyormuş burada bu kanıya kimlerle hangi ara vardın BY HIZIR merak edip durup dururum.. Dinime küfreden (Tövbe Allahım) olsa bari müslüman.. Çalılık arkasında seyre dalanlar Allaha dayanın ona dualar edin çünkü yegane duaları kabul ve yardım edendir..İnşha Allah..Amin..Konuya tarafsız yaklaşan printaş zedeleri tenzih ederim..
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 23-02-2019 saat: 14:50.

Sayfa 253/989 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •