Sayfa 256/989 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    %51 üzeri artık kesin ali bey ve yakınlarında hakim ortak olarak yönetimin alacağı kararlar bakalım ne olacak blançolardan sonrası çok önemli. Tahminlerim çıkarsa holding borsada.
    Burda yanlış ifade etmişim bu tablo 2004 yılına ait fakat tahsisliden sonra hisseleri borsadan toplayıp hakim ortak konumuna gelmiş olma ihtimali yüksek. Holdingte yönetimi ali bey tarafında şimdi dahada güçlenmiştir. Blançolar gelince herşey netleşecek

2.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Çoğunluk hissenin halka açık olması bizim işimizi zorlaştırır bence.
    Kimde olduğu belli olmadığı için haklısın blançolar gelince bakalım sonuçta belli olur .

3. CKS Çavuşoğlu Kimya Sanayi A.Ş. yetkilileri çbs boya ile bizim ilişkimiz yok diyordu telefonda görüşünce.Bunu daha önce gören veya konu hakkında bilgisi olan vardır herhalde aramızda.Ne dersiniz bununla ilgili?

https://drive.google.com/open?id=0B_...ZXeVQ5WjZMQXNj

4. Çbs ürünleri üretiyor ve satıyor.

http://www.ckskimya-as.com/urunler.asp?Lang=1&KatID=314

5. Ne o, neee oo.Kimseden ses çıkmiir mi?

Neyse size yine koca yürekli bir amcamızdan müzik dinleteyim.Helal olsun amcamıza hak ettiği yer burası değil diyorum.

https://m.facebook.com/story.php?sto...composer=false

6. Fırtına öncesi sessizlik mi acep

7. Patronumuz aynı olduğu için ( çbs pirintaş ve çbs boya ) 2 şirkettende gördümüz duyduğumuz iyi yada kötü tüm haberleri burada tartışabiliriz.Çbs pirintaş'ta veya çbs boya'da olabilecek herhangi bir iyi gelişme hepimiz için bir umut ışığı olacaktır.

1- Şimdi bu şubatın 28 ine kadar sgk borcu yapılandırma için son tarihmiş ( heralde bu yılki son tarih oluyor ).Bakalım bizim şirketlerin işçilerine bir faydası olacak mı?

2- Çbs boya işçilerinin davası varmış diye gördüm duydum biryerden.Ne oldu o dava haberi olan var mı?

8. aralık ayından bu yana yazılanları okudum da
    ortada belge namına bişey yok
    kıbrısta bir şirket var..başka bir ülkedeki şirketin buradaki şirkete faydası nedir ? isim kullanma hakkını 5-10 bine kiralamış olabilir kim ne karışır?

*Türkiyedeki şirket yıllardır bilanço genel kurul ıvır zıvır bir haber gönderiyor mu ?

*Neden bilanço göndermedin diye sorabilen var mı ?

*SPK çavuşoğulları hakkında suç duyurusunda bulundu da ne oldu ( bilen varsa söylesin )

Yukarıdaki 3 soruya belgeli adam akıllı cevap verebilen buyursun

Yok Ali beyle görüştüm şöyle dedi...yok haftaya gelecekler..inek dağa kaçtı...dağ yandı kül oldu..hikayeye gerek yok...

BELGENİZ VAR MI ????

amaç umut aşılamaksa kralını 2-3 sene önce birisi arsayı çok iyi bir paraya satarak yapıyordu ( arsa icradan satılacağı dönemler ) hatırlayan çıkar belki. bilmem kaç milyon dolar falan diyordu )

umarım dediğiniz gibi olurda lafla peynir gemisi yürümüyor maalesef

Sayfa 256/989 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •