Sayfa 257/989 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Döndük başa teker nekadar yavaş dönerse dönsün başladığı yere döner . bizde zaten 3ay önce bu dediklerini çok konuştuk dünde kaldı bunlar dava açtıysan spkya biste yazı yazdızsan ne yaptıysan onu paylaş avukatın nededi onu yaz .

2.  Alıntı Originally Posted by sakince Yazıyı Oku
    aralık ayından bu yana yazılanları okudum da
    ortada belge namına bişey yok
    kıbrısta bir şirket var..başka bir ülkedeki şirketin buradaki şirkete faydası nedir ? isim kullanma hakkını 5-10 bine kiralamış olabilir kim ne karışır?

*Türkiyedeki şirket yıllardır bilanço genel kurul ıvır zıvır bir haber gönderiyor mu ?

*Neden bilanço göndermedin diye sorabilen var mı ?

*SPK çavuşoğulları hakkında suç duyurusunda bulundu da ne oldu ( bilen varsa söylesin )

Yukarıdaki 3 soruya belgeli adam akıllı cevap verebilen buyursun

Yok Ali beyle görüştüm şöyle dedi...yok haftaya gelecekler..inek dağa kaçtı...dağ yandı kül oldu..hikayeye gerek yok...

BELGENİZ VAR MI ????

amaç umut aşılamaksa kralını 2-3 sene önce birisi arsayı çok iyi bir paraya satarak yapıyordu ( arsa icradan satılacağı dönemler ) hatırlayan çıkar belki. bilmem kaç milyon dolar falan diyordu )

umarım dediğiniz gibi olurda lafla peynir gemisi yürümüyor maalesef
    Bayağıdan beri yoktun çok avukatlarla uğraşmışındır ....https://drive.google.com/file/d/17fI...w?usp=drivesdk ......... Bilipte sustuğuna göre bu zamana kadar bir şey vardır yazdığına göre patron sanada bir şeyler fısıldamış olmalı dökülde bilelim.

3. Ben sakince dediği 3 yıl önceki arsa satış işini çok iyi biliyorum kanadalı bir firmaya 56 milyon dolara satılmış bölgeye özel okul kurulacaktı kanada yasalarında kaynaklanan problem den dolayı para girişi olamamış satış gerçekleşemedi

SPK suç duyurusu işe alakalı mahkeme sürecini çok iyi takip ediyorum iki ay önce bir mahkeme var idi 3 ile 5 yıl arasında hapis istemi ile yargılanıyor

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İki ay önce burada paylaştım spk çbs boyadan sorumlu kişi
    Spk istanbul denetleme kurulu. Başkan ibrahim kumsal. Uzman Bahadır bey 0 212 334 55 89 asistan seda hanım

Buradan iletişime geçebilirsiniz

5. Spk yetkilisi bahadır bey size gereken bilgiyi verecektir. Kanunu ve yasal haklar noktasında gerekli bilgiyi vermekte

6. Spk yetkilileri devamlı sıkıştırıyor hisselerin tekrar açılıp mağduriyetlerin giderilmesi için
    Buda borsa İstanbul yönetim kurulu tarafından kot dışı bırakıldı tekrar kurul tarafından alınması lazım
    Çbs serbest işlem platformu açmak istiyor borsa yakın izleme pazarından
    Yakın izleme pazarından açılacak hisse ne yönetime nede bize bu kadar beklemenin karşılığını vermez

7. Defter değeri 8 lira olan şirketi nasıl olacakta yakın izleme pazarında açacak bistin bir tezgahı var ozaman 180 milyon sermayeli bir şirketin 15 liradan halka arzına nasıl izin veriyor. Çok saçma

8.  Alıntı Originally Posted by sakince Yazıyı Oku
    aralık ayından bu yana yazılanları okudum da
    ortada belge namına bişey yok
    kıbrısta bir şirket var..başka bir ülkedeki şirketin buradaki şirkete faydası nedir ? isim kullanma hakkını 5-10 bine kiralamış olabilir kim ne karışır?

*Türkiyedeki şirket yıllardır bilanço genel kurul ıvır zıvır bir haber gönderiyor mu ?

*Neden bilanço göndermedin diye sorabilen var mı ?

*SPK çavuşoğulları hakkında suç duyurusunda bulundu da ne oldu ( bilen varsa söylesin )

Yukarıdaki 3 soruya belgeli adam akıllı cevap verebilen buyursun

Yok Ali beyle görüştüm şöyle dedi...yok haftaya gelecekler..inek dağa kaçtı...dağ yandı kül oldu..hikayeye gerek yok...

BELGENİZ VAR MI ????

amaç umut aşılamaksa kralını 2-3 sene önce birisi arsayı çok iyi bir paraya satarak yapıyordu ( arsa icradan satılacağı dönemler ) hatırlayan çıkar belki. bilmem kaç milyon dolar falan diyordu )

umarım dediğiniz gibi olurda lafla peynir gemisi yürümüyor maalesef
    aynı performansı sende para kaptırdıysan sendende biraz bilgi rica edelim.az çok bilgin vardır düşüncen vardır lafla peynir gemisi yürümeyeceğini bizde biliyoruz kendince herkezin tecrübesi var bir taraftanda sen tutta destek ol bari belki duyarsın bir şeyler bence bizleri tenkit etme yapıcı ol saygılar.

Sayfa 257/989 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •