Sayfa 261/989 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. sessizlik hakim havadis yok.baharda geliyor rakipler boya reklamına başladı.a.b.o reklam verecek parayı bulamadımı .kiraya verdiğin cam fabrikasından yaptığın tahsilâttan ufak bir akce ayırda patlat bir çbs reklamı bizde sevinelim ortak olarak ....

2. Cam fabrikasıdamı varmış vay fakirim vay yok yok fabrikatör bi parası yok bide borcu çok reklam parası bulamaz bu bana kalırsa bisti ayartmaya çalışıyordur bak bi elim kıbrısta bi elim avrupada ayak basılmadık kıta arıyorum bir kaç lot satalım diyordur.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Cam fabrikasıdamı varmış vay fakirim vay yok yok fabrikatör bi parası yok bide borcu çok reklam parası bulamaz bu bana kalırsa bisti ayartmaya çalışıyordur bak bi elim kıbrısta bi elim avrupada ayak basılmadık kıta arıyorum bir kaç lot satalım diyordur.
    müthiş bakış açın 2 onur 2. ömürsün..
    Son düzenleme : akant2017; 28-02-2019 saat: 00:53. Sebep: hata

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    müthiş bakış açın 2 onur 2. ömürsün..
    Hayâl kura kura hayâl kurmaktan piskolojimizde bozuldu iyice bide düzeltmeye uğraşırız 5-10 senecik of anam of doktor işide çıktı şimdi.

5. Kağıt ne zaman açılır? Açılır mı? Tahminleriniz neler?

6.  Alıntı Originally Posted by slmnbr Yazıyı Oku
    Kağıt ne zaman açılır? Açılır mı? Tahminleriniz neler?
    cevap verecek kişiye göre değişir .kimine göre açılmaz kimine göre ilk altı ayda .bekliyoruz a.b.o dan olumlu haberler.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    cevap verecek kişiye göre değişir .kimine göre açılmaz kimine göre ilk altı ayda .bekliyoruz a.b.o dan olumlu haberler.
    Akşam sormadım keşke sorsaydım sabah olmak bilmedi bu cam fabrikasını nezaman tosuncukların arasına katmış

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akşam sormadım keşke sorsaydım sabah olmak bilmedi bu cam fabrikasını nezaman tosuncukların arasına katmış
    yok be arsanın içindeki kapalı güzel bir bölümü kirayamı verdiler yoksa akrabalardan birine al kullan mi yaptılar bilinmeyen ucube..lakin kocaman tabelası var.gelse bilanço görücez....

Sayfa 261/989 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •