Sayfa 271/990 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon
Arama sonucu : 7918 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Yaşlarınız benden büyük anladığım kadarıyla abiler. Ancak neyin kavgasını yapıyorsunuz gerçekten anlamadım. Yani düşünüyorum. Diyelimki Olacak34 bizimle dalga geçiyor. Peki eline ne geçecek. Kağıt borsada bile değil. nedenle burada kim ne yazarsa yazsın. Şu durumda kimse kimseyi kandıramaz. Sakin olalım zaten Olacak34 ün söylediği son tarih Mayıs sonu ne kaldı ki o tarihe. Ancak Olacak34 ünde her gelişmeden tabiki aciklayabileceği kadarindan bizleri haberdar etmesi gerekir. Çünkü buraya yazı yazıp bizleri umitlendiren ve içeriden bilgi alıyorum diyen kendisi. Hııı üç ay sonra diyelim ki hiç bir halt olmadı eski tas eski hamam ben Olacak34 e hiç bir şey söylemem çünkü bu kağıdı Olacak34 e sorup almadım. Bence kimsenin de birşey söylemeye hakkı yok. Sakin olalım. Arkadaşlar bilmiyorum. Yazılanlar gerçek olmasa bile bana iyi geliyor. Rahatsız olan arkadaşlar okumasın ne diyeyim. Ama Olacak34 rica ediyorum. Bizi bırakma😁😁
    Guzel arkadasim sen bir sey yapmadigin surece bir sey olmaz. Bence burda umit dagitanlar bizlerin bir sey yapmamasi icin yaziyorlar. Mayisda da sirkey borsaya donmez olacak 34 adiyla gider molacak48 adiyla hesap acar o zamanda 2019 ocak borsaya firecek der ve bu sekilde devam eder gider. Toplanip spk ya dava acmadigimiz surece bunlar at kostururlar. Yoksa siz Ali cavusoglunun yerinde olsaniz borsaya girermisiniz. Zaten milletin parasini sevlet eli ile cebine indirmis.

2. Aslan54 beyin bakış açısı da aslında çok mantıklı. O zaman herkes bildiğini yapsın. 😂😂😂

3. Ve burda o yazsin bu yazsin diyen arkadaslara sasiriyorum. Kimse burda yaziyor diye kagit borsaya donmez. Ve ya yazmiyoruz diye donmemezlik etmez. Borsaya tek donus sansi bizlerin topluca spk ya gitmemiz. Aksi takdirde kesinlikle ve kesinlikle bu kagit borsaya donmez. Iddiaya girerim. Burda hayal pompalayanlar bizlerin bu tur muracaatlarda bulunmamamiz icin yazip çizoyorlar. Ve patron adina konusuyorlar.

4. Hepinize soruyorum Ali Cavuşoglunum ye4imde olsaniz borsaya girmek icin ugrasirmisiniz. Adma devlet eli ile kucuk yatirimcinin parasini cebine indirmis niye girsin ki bi daha. Tek yol SPK ya topluca başvurmak. Baska yolu yok

5.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Aslan54 beyin bakış açısı da aslında çok mantıklı. O zaman herkes bildiğini yapsın. ������
    Adam doğru söylüyorsa kırk köyden kovmak niye doğal olarak kendi görüşlerini paylaşıyorsa saygı duymak lazım ..Olacak34 ve diğer iyi niyetli dürüst yorumlar yapan arkadaşları tenzih ediyorum ancak birden ortaya çıkmış bazı kişiliği oturmamış çocuk ruhlu sözde çakma panzehir geçinenlerin boş yorumlarını okumaktansa bu arkadaşımızın düşünceleri daha ders alınacak gibi düşünüp değerlendirmek lazım..Ben günde enaz bir kez Cumhurbaşkanımıza ve diğer bölgemiz millet vekillerine yazıyorum önerilerde bulunuyorum Çbs şirketleri ve çavuşoğulları hakkında yani burada olmamız keyfi değil bilakis zaruriyetten zordan sıkıntılarımıza çareler çözümler aramaktan dolayıdır ama malesef ne hikmetse varlğımızdan rahatsız olan kendini sokacak kadar ahmak akrep kılıklılar var kendini maldan sayan..Demem o ki Aslan54 haklısın kardeş..
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 01-03-2019 saat: 20:33.

6. İnsan kılıklı şeytanlara dikkat edin arkadaşlar sıvazlama konusunda uzmanlar önce kebabı yerler sonra şişi sokmak için fırsat kollarlar tek bir belge paylaşmadan bur da karga gibi öter dururlar. İşleri çamur pislik baştan yazılanları okuyun kim ne katkı katmış görün tabi silip yazılarını değiştiriyorsa sorunun cevabını siz bulun.

7. Hisselerinizi kimseye kaptırmayın mahkeme açalım beraber avukat tutalım diyerek kimseye vekalet vermeyin işin sonu yaklaştıkça dengesizleştiler.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İnsan kılıklı şeytanlara dikkat edin arkadaşlar sıvazlama konusunda uzmanlar önce kebabı yerler sonra şişi sokmak için fırsat kollarlar tek bir belge paylaşmadan bur da karga gibi öter dururlar. İşleri çamur pislik baştan yazılanları okuyun kim ne katkı katmış görün tabi silip yazılarını değiştiriyorsa sorunun cevabını siz bulun.
    K8m ne kadar katki sagladi derken. Sanki bundan once bor kac kez borsaya dondurmussunuz ama sonradan yime kot disi birakmislar gibi konusuyorsunuz. Son 5 yildir borsaya donmedigine gore demek ki kimse fayda saglayamamiş. Hâla diyorum toplu sp ya basvurma harici yalan.

Sayfa 271/990 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •