Sayfa 280/989 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Eyvallah Olacak34 kardeş.

2. Olacak34 kardeş ,verdiğin bilgiler için sağol varol ömürlü ol..Allah razı olsun senden ..Sen bize bakma biz bir aileyiz öyle bakıyoruz olaya şahsen ben o duygular içindeyim kimseye asla kinim nefretim ince hesaplarım olamaz. Bakma burada canımız sıkıldıkça birbirimize sarıyoruz ama bunlar asla düşmanca tavır değildir kardeşlerin aralarında tartıştığı gibidir biraz sonra kucaklaşırız ama söz veriyorum bundan böyle iyi niyetlede olsa kimsenin kalbini kırmayacağım ..Temenni ve dileklerini önemsiyorum merak etme can kardeş..Tekrar sağol diyorum..Allaha emanet ol..Selamlar..

3. Hadi inşallah...

4. Arkadaslar avukat dondu. Dedikleri 1. Kot disi birakilma ike ilgili sikayetlerin Spk ile alâkasi olmadigi kot dişi birakmayi Borsa Istanbul Yonetim Kurulunun verdigi. Onun icin başvurularin buraya yapilmasi gerektigi. 2. Spk nin kucuk yatirimciyi korumak amacli bir kurum olduğu bu bağlamda kendilerinin çbs ile alakali bir rapor hazirladiklari ve suç duyurusunds bulunduklarini. Hazirladiklari rapora Spk nin haftalik bulten de filtreleme yaparak 15.06.2017 tarihindeki bultene goz atarsak rapora ulasabilecegimizi. 3. Kendi gorusune gore printasin cok borcu oldugu gayri menkullerinin uzerinde hacizler oldugu onun icin isinin zor oldugunu soyledi. 4. Borsa istanbul a şikayette bulunacaksak bimeks gibi iflas etmis dunya kadar borcu olan bir gun %20 cikan bir gun %20 dusen kagidi kot disi birakmiyorsunuzda en azindan fabrikasi calisan mahkeme tarafindan iflasina gerek olmadigi karari verilen bir sirketi neden kot disi birakiyorsunuz diye basvurudabulunabilirsiniz dedi. YORUM SİZİN.

5. Bu arada borsa istanbul tel numarasi 0212 298 21 00 buradan santralden kotsyon bolumunu isteyip gorusebilirsiniz dedi ama ben defalarca aradim diger yerlerde telefona cikiyorlar ama santral e ( 0 ) tuslayinca telefona cikan yok.

6. 2 onur 2 bir kayboldun pir kayboldun.sendemi çalılıklara gizlendim.

7. Evet, 2 onur 2= nerelerdesin özlettin kendini, meydanı boş bırakma...

8. Riviera kıyısında küçük bir kasabada yağmurlar nedeniyle sezon hareketlenememiştir. Herkesin birilerine borcu vardır. Bir gün şans eseri zengin bir Rus otele gelir ve resepsiyona 100 dolar bırakıp odaya bakmaya çıkar. Otel sahibi parayı alıp kasaba olan borcunu öder. Kasap ise parayı alıp toptancıya olan borcunu verir. Toptancı da sevinçle kredili hizmet veren hayat kadınına olan borcunu öder. Hayat kadını ise parayı alıp aynı otele gelir ve o da borcunu öder. O sırada Rus müşteri geri döner ve odayı beğenmediği söyleyerek parasını geri alır. Bu olayda kimse para kazanmamıştır; ama herkes birbirine olan borcunu ödemiştir.

Sayfa 280/989 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •