Sayfa 295/989 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. ...ama malesef. ne demek biraz açarmısınız sn santa fe

2.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    ...ama malesef. ne demek biraz açarmısınız sn santa fe
    Bilançoyu 2 yılda bir göndermek zorunda denildi.Şubat ayında bilançoyu göreceğiz denildi, nisana mayısa ertelendi.Oda şüpheli ve garantisi yok.

Çbs boya şu anki arsasında üretim yapıyor denildi, arsada üretim yapanlar kiracı şirketler olduğu anlaşıldı.Çbs pirintaş'ın şirket olarak var olduğunu şu ana kadar sadece kağıt üzerinde görebildik.

Çbs pirintaş'ın makina ve teçhizatlarını satın alan Sun Chemical şirketiyle Türkiye'de ortak olduğu yönünde söylentiler yapıldı.Sun Chemical'e ait İzmir'de kurulu 2 fabrikanın % 100 hissedarlarının biri İtalyan diğeri ABD' li yatırımcılar olduğunu öğrendik.

ÇKS Çavuşoğlu Kimya Sanayi A.Ş.'nin Çbs boya ile yani bizim patronumuz Ali Çavuşoğlu ile ilişkisi olmadını söyleyen telefondaki sekreterin aksine Çbs boya ürünlerini de üretip sattığını öğrendik.

Kıbrıstaki Çbs boya satış ve pazarlama Ltd. Şirketinin bizim bildiğimiz Çbs boya ile ilişkisi olmadını bizzat Kıbrıstaki şirketten öğrenenler olmuş.Yani bizim Çbs boya ve Çbs pirintaş üretim tesisi olarak fabrika olarak kayıp, nerede olduğu belli değil.Bilen varsa söylesin.

Ayrıca üretime devam ediyor olmakta borsaya döneceği anlamına gelmiyormuş.Benden daha tecrübeli birilerinden öğrenmiş oldum.Herşey yani son karar patronun elinde gibi görünüyor.Bizim izleyip beklemekten başka yapabileceğimiz hiçbirşey yok.

3. sn santa fe açıklamalarınız için çok teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bilançoyu 2 yılda bir göndermek zorunda denildi.Şubat ayında bilançoyu göreceğiz denildi, nisana mayısa ertelendi.Oda şüpheli ve garantisi yok.

Çbs boya şu anki arsasında üretim yapıyor denildi, arsada üretim yapanlar kiracı şirketler olduğu anlaşıldı.Çbs pirintaş'ın şirket olarak var olduğunu şu ana kadar sadece kağıt üzerinde görebildik.

Çbs pirintaş'ın makina ve teçhizatlarını satın alan Sun Chemical şirketiyle Türkiye'de ortak olduğu yönünde söylentiler yapıldı.Sun Chemical'e ait İzmir'de kurulu 2 fabrikanın % 100 hissedarlarının biri İtalyan diğeri ABD' li yatırımcılar olduğunu öğrendik.

ÇKS Çavuşoğlu Kimya Sanayi A.Ş.'nin Çbs boya ile yani bizim patronumuz Ali Çavuşoğlu ile ilişkisi olmadını söyleyen telefondaki sekreterin aksine Çbs boya ürünlerini de üretip sattığını öğrendik.

Kıbrıstaki Çbs boya satış ve pazarlama Ltd. Şirketinin bizim bildiğimiz Çbs boya ile ilişkisi olmadını bizzat Kıbrıstaki şirketten öğrenenler olmuş.Yani bizim Çbs boya ve Çbs pirintaş üretim tesisi olarak fabrika olarak kayıp, nerede olduğu belli değil.Bilen varsa söylesin.

Ayrıca üretime devam ediyor olmakta borsaya döneceği anlamına gelmiyormuş.Benden daha tecrübeli birilerinden öğrenmiş oldum.Herşey yani son karar patronun elinde gibi görünüyor.Bizim izleyip beklemekten başka yapabileceğimiz hiçbirşey yok.
    kısa ve öz son satırlar.abo ne derse o onlarda artıkyaşlandı kuşak 2 tabi tekrar piyasayı şamarlamak (diğer anlamını yazmadım ..) isterse o zamana bizde yaşlanmazsak.iste o zaman printaşta diyorum olur bir şeyler..kendim ettim kendim buldum yapacak bir şey yok bekleyecez..

5.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku

Sayende aylardır öğrendiğimiz paylaşımların. Özellikle eşekte elmas arayanlar misali. Yok mu yeni haberlerin.

6. Direkt patrona ulaşmamız ve onunla konuşmamız mümkün mü? Belki küçükte olsa bir umut ışığı verebilir.

Ben facebookta Ali Eşref Çavuşoğlu diye birini buldum.Belki güleceksiniz bana ama patronun yüzünü, nasıl biri olduğunu hiç görmedim.Belki faceden ona ulaşabiliriz.

Bu mu bizim patron?
    https://m.facebook.com/ali.e.cavusog...4&ref=104&_rdr

7.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Direkt patrona ulaşmamız ve onunla konuşmamız mümkün mü? Belki küçükte olsa bir umut ışığı verebilir.

Ben facebookta Ali Eşref Çavuşoğlu diye birini buldum.Belki güleceksiniz bana ama patronun yüzünü, nasıl biri olduğunu hiç görmedim.Belki faceden ona ulaşabiliriz.

Bu mu bizim patron?
    https://m.facebook.com/ali.e.cavusog...4&ref=104&_rdr
    Değil. İsim benzerliği.

8. Olacak 34 yok mu bir gelişme.

Sayfa 295/989 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz